Bereczramona

Regisztráció dátuma: 2019. február 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. február 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 5 vétel
Megnézem

Aritaum Full Cover BB Cream SPF50+ PA+++

Aritaum Full Cover BB Cream SPF50+ PA+++
2019. július 2.

- Tényleg nagyon jól fed.
- A színe sárgás, ami ritka kincs. Sok alapozónak, bb krémnek rózsaszínes a tónusa. + világos, ami szintén pozitívum.
- kissé ragacsos, viszont ennek ellenére, ha fixálom, nem csúszik el az arcomon (kibéve a szemüvegem orrészénél, de ez sajnos mindegyik alapozónál/bb krémnél így van.
- nehéz az állaga, inkább alapozó szerű, mint bb krém, de ez a koreai bb krémek többségére igaz.
- tartós.
- újravevős.

Missha Magic Cushion Cover Lasting SPF50+/ PA+++

Missha Magic Cushion Cover Lasting SPF50+/ PA+++
2019. július 2.

Kicsit testesebb bb krémeket használok, amik igazából eddig nagyon beválltak, de szerettem volna egy könnyebbet is beszerezni. A kedvenc purito bb krémemet nem cserélném le rá, de az tényleg az eddigi legjobb, amit használtam. Viszont ez is teljes mértékben újravevős. Nálam telhesen kedvfüggő, hogy mit használok. A hétköznapokon azt veszem észre, hogy egyre gyakrabban ezért nyúlok. A fedése könnyedségéhez képest csodálatos, jó a színe is a világos bőrömhöz, természetes fénye van. Egyedül a tartósságával van bajom, de igazából engem ez sem zavar. Egyszerűen tudom, hogy egész napra ne ezért nyúljak. Viszont olyan kis praktikus a csomagolása, hogy azt is el tudom képzelni, hogy a nap folyamán újrakenem, ha mégis erre esne a választásom. Szóval a csomagolása miatt megkapja az 5 csillagot.

Skinfood Tomato Wrinkle Sun Cream SPF36 Pa ++

Skinfood Tomato Wrinkle Sun Cream SPF36 Pa ++
2019. június 19.

Nagyon jó az állaga. Fehér, viszont a világos bőrömön ez még szépen is mutat. Hidratál is, van c vitamin tartalma, a paradicsomot pedig a bőröm alapból nagyon szereti.