Bereczramona

Regisztráció dátuma: 2019. február 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. február 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 11 vétel
Megnézem

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2020. június 19.

Bevallom, többre számítottam. Annyira klassz minőségű bb krémeket lehet rendelni Koreából 2-3-4 ezer ft-ért. Ápolnak, jól fednek, nem maszkosak.
Na, az Estée Lauder Double wear még úgy sem fed el első rétegben mindent, hogy nem is csúnya a bőröm. Oké, oké, építhető... Na nincs az az Isten, hogy én megfullasszam a bőröm. Ráadásul ilyen drága alapozóból 3-4 milit egy alkalommal sokallok...
Mivel szerencsére nincs sok bőrhibám, eltettem, hogy olyan alkalmakkor használjam, amikor kell, hogy tartson az alapozó egész nap, mert ez kajak olyan, mintha telibe fújtam volna a fejem hajlakkal. De a tartóssága az egy réteges legalább közepes fedés nélkül nagyon drágára van becsülve. Megszoktam a tökéletes, olcsó, bőrápolí dolgokat, ez van... (megsúgom: Purito snail clearning bb cream!!!)

Holika Holika Moisturizing Petit BB Krém

Holika Holika Moisturizing Petit BB Krém
2020. június 8.

Nekem a kedvenc bb krémem évek óta a purito csigás bb kréme. Szerintem állagban és fedésben nagyon hasonlítanak.
Vicces, mert nekrm egy hangyányit sötét (de nem annyira, hogy zavarjon. Világos púderrel kompenzálható.)
Az az egy zavar, hogy nem kapható több színben.
Nem mondpm, hogy leelőzte a Puritot, viszont azt elérte, hogy szívesen nyúljak érte, valamint, hogy ne legyek ideges, ha elfogyna a Purito, és várni kell az új megérkezésére.

Aritaum Full Cover BB Cream SPF50+ PA+++

Aritaum Full Cover BB Cream SPF50+ PA+++
2019. július 2.

- Tényleg nagyon jól fed.
- A színe sárgás, ami ritka kincs. Sok alapozónak, bb krémnek rózsaszínes a tónusa. + világos, ami szintén pozitívum.
- kissé ragacsos, viszont ennek ellenére, ha fixálom, nem csúszik el az arcomon (kibéve a szemüvegem orrészénél, de ez sajnos mindegyik alapozónál/bb krémnél így van.
- nehéz az állaga, inkább alapozó szerű, mint bb krém, de ez a koreai bb krémek többségére igaz.
- tartós.
- újravevős.