bernihelo

Regisztráció dátuma: 2021. április 23.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. április 23.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Medinac Lágy Kapszula

Medinac Lágy Kapszula
2021. április 23.

Sziasztok lányok, fiúk!:D
Csak ajánlani tudom ezt a kapszulát! Bőrgyógyász írta fel nekem és körülbelül 3 doboz fogyott el eddig. A bőrömet kombináltnak mondanám, viszont nagyobb részt inkább zsíros volt. A homlokom, orrom, orrom oldala egyszerűen szörnyű volt. Tágak a pórusaim és nagyon nagyon hajlamos vagyok a miteszerekre is. Pattanásaim is voltak, de ez a probléma már a kapszula szedése előtt is alábbhagyott, csak elvétve fordult elő az arcomon. A vállam viszont pattanásos volt, sőt a fejbőröm is, illetve a hajam is hamar zsírosodott. Mindenféle krémet, hámlasztót, arcradírt kipróbáltam, semmi komolyabb javulás nem mutatkozott. Szörnyen rányomta a bélyeget az önbizalmamra is ez a probléma.
Februárban elkezdtem az első levelet és már a végére is sokat javult az arcom, a faggyútermelést szépen helyretette. A hajam sem zsírosodik, így a fejbőröm sem sebes már, a vállam is gyönyörűen tiszta lett. Még mindig tágak a pórusaim, viszont fényévekkel jobb a helyzet. Sose gondoltam volna, hogy ekkora változás lehetséges. Nagyon imádom, több éves 'szenvedésnek' vetett véget. Egyetlen hátránya, hogy a szám is nagyon hamar szárad, így fogynak az ajakápolók rendesen.:DD
(Ha emellett döntötök, igyatok sokat és figyeljetek az UV védelemre is, remélem tudtam segíteni<3)