berniponi

Regisztráció dátuma: 2013. december 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. december 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Alverde Naturschön Reinigungsmilch

Alverde Naturschön Reinigungsmilch
2017. december 18.

Nem rég használom, sima arclemosóként reggel-este. Nekem baromira csípi a szemem nem csak a termék, de maga az illat is. Az esetleges sebeket is marja. Lehet hogy csak az én bőrőmmel nem kompatibilis. Még próbálgatom, de egyelőre nem a kedvencem. Tisztábbnak nem nagyon érzem tőle a bőröm, de legalább nem szárít.

Lush Oatifix Friss Arcpakolás

Lush Oatifix Friss Arcpakolás
2017. december 18.

Tudni illik, én mindig keresek olyat ami a száraz bőrt valamelyest ideig-óráig kicsit feltölti. Itteni vélemények alapján ellátogattam a lushba, ahol meg is vettem a teljes kiszerelést. (azon szerencsés esetek egyike, mikor volt az amiért mentem) Eddig egyszer használtam, finom puha lett tőle a bőröm. Nekem nem a felkenés-peregéssel volt gondom, hanem azzal, hogy a kutyám megállás nélkül le akarta rólam nyalni az illata miatt :D Egyelőre nem tartom sem rossznak, sem csodaszernek. De majd még update-elek.

Essence Soo Glow! Cream To Powder Highlighter

Essence Soo Glow! Cream To Powder Highlighter
2017. december 18.

A fehér van meg. Egy darabig használtam, de annyira nem kedveljük egymást. Tetszik a krémes állaga, de emiatt mászkál. (Sajnos nem túl higiénikus a csomagolás sem.) Nem olyan selymes mint amilyet szerettem volna, és a színe is kevés, inkább csak csillog tőle a fejem. Összességében nem rossz, de nem is jó. Valószínüleg előbb fog lejárni minthogy elhasználjam, és amikor ez megtörténik, nem veszem újra, de próbának nem volt rossz.