berta.lilla90

Regisztráció dátuma: 2013. január 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. január 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Beauty Kiss Lip Balm Milk & Honey

Beauty Kiss Lip Balm Milk & Honey
2013. szeptember 5.

Nagyon szeretem ezt az ajakápolót. Olcsó és remekül bevált még télen is. Valami nevetséges 350Ft-os áron vettem meg, hogy na most kell egy ajakápoló különben szétrepedezik a szám. És hát őszintén szólva semmi extrára nem számítottam. Eléggé meglepődtem mert még a téli hidegben sem kellett gyakran áthúzni vele a számat és jól védett a kiszáradástól. Próbáltam már korábban labellót is de az nem vált be ezzel ellentétben.

Catrice Ultimate Colour Intense Rúzs

Catrice Ultimate Colour Intense Rúzs
2013. szeptember 4.

Nos ez az első catrice termékem. És nagyon tetszik a 260-as árnyalatú rúzst szereztem be aminek a színe nagyon tetszik. Nem szárít és bőven elég belőle egy réteg annyira jól pigmentált. Hogy mennyire tartós arról még nem tudok mit írni de megelőlegezek neki 5 csillagot. Pár napon belül jövök updatelni.

Bevált határozottan, bírja az evést ivást tényleg órákig a helyén marad. Nekem kb 6 órát bírt. Szépen egyenletesen kopik, és nem szárít. Bár kissé drágának találom, de ennyit hosszabb idő közönként egy jó minőségű rúzs szerintem megér. Mindenképp csak ajánlani tudom.

Update: Kb két hónapja használom ennek a márkának a rúzsait. A napokban beszereztem a 190-es better nude árnyalatot. A fedése ebből a világosabb fajtából is elég jó. Kis rásegítéssel 4 órahosszát bír az ajkakon.

Fleur de Santé Snow Pearl

Fleur de Santé Snow Pearl
2013. szeptember 4.

Imádom ezt a parfümöt nehéz, erős, hangsúlyos illata van. Sokáig megmarad a bőrön, nem túl drága. Szóval pont jó. Részemről öt csillag.