beszterke

Regisztráció dátuma: 2019. január 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. január 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Egyptian Magic Arckrém

Egyptian Magic Arckrém
2019. május 10.

Nekem ez egy orok kedvence valt. Sajnos az elso tegellyel a tesomnak vettem, aki nem igazan hasznalta amig en ra nem kaptam, de akkor annyira, hogy kellett magamnak egy ujat vennem.

Nos, akkor nezzuk a potitivumokat :)
Az allaga nehez es zsiros, de a nekem a borom most mar kezd szarazabba vallni, ezert be tudja ezt jol szivni, egy kics fiatalos csillogast hagy maga utan ami nem ragacsos es udebbe teszi a bort ez altal
Smink ala verhetetlen, mint kiderult sok sztart is ezzel primolnak (pl. Rihanna-t) a klippek elott ha egy kics termeszetes csillogast is akarnak a bornek adni
Egy ejszaka alatt ha beszivodik, reggelre a bor fantasztikusan hidratalt lesz, este kicsit tobbek rakok fel de megeri a jo erzetert amit biztosit
Telen a kiszaradt borre abszolut verhetetlen
Az osszetevok mind termeszetesek, semmi tartositoszert vagy mas mesterseges vegyszert nem tartalmaz

Negativumok:
Nem Magyarorszagon elek, de meg igy is kicsit szerintem tularazott, bar ezt mar masok is emiltettek
Nyaron meleg idoben ez a krem tul nehez, es inkabb leolvad mint beszivodik, nem vennek ilyet nyarra

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum
2019. május 10.

Nekem nagyon tetszett ez a szerum, utasitas szerint a hutoben tartom es reggelente hasznalom, eleg udito a huvossege miatt. Mindig viszek egy uvegcsevel mikor hazamegyek Magyarorszagra, sajnos ahol elek nem tudom beszerezni. Egy hasznalat utan nem lattam kulonbseget de egy par nap utan a borom allagan javitott es udebbe tette es ragyogobba. Nekem a miteszereimre nem volt hatassal egyeltalan, de a bor allag javitas miatt abszolut nyero, mar masodik uvegnel tartok es be van raktarozva a harmadik.

Benefit They're Real Szempillaspirál

Benefit They're Real Szempillaspirál
2019. január 10.

Kedvenc szempillaspiralom, nagyon szeretem es tetszik, nem ragasztja össze nekem a szempillakat, egyeltalan nem kenödik, egeszen termeszetes de szep pillakat csinal, nekem abszolut nyero, mar legalabb 5-t elhasznaltam. Az egyetlen dolog ami kicsit fura, hogy talan az utobbi evben a receptjet/hatoanyagait kicsit megvaltoztathattak, mert jobban ragad össze a pillam mint azelött. Meg mindig a legjobb, mert nekem soha nem kenödik el, de el tudom kepzelni, hogy kicsit olcsobba akartak tenni es ezaltal talan a minösegen kis csorba esett.