beszti

Regisztráció dátuma: 2016. április 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. április 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Revolution Skincare Nourishing Oil CBD Oil Kender Olaj

Revolution Skincare Nourishing Oil CBD Oil Kender Olaj
2020. január 20.

November legvégén rendeltem, december elején kaptam meg, azóta használom 1-2 alkalommal 1 héten. Nem vagyok elájulva tőle, egyrészt baromi büdösnek találom, másrészt pedig semmilyen hatását nem vettem észre a bőrömön. Elhasználgatom azért, de nem venném újra.

The Body Shop Sminkfixáló Spray

The Body Shop Sminkfixáló Spray
2019. november 30.

Nem bírom elviselni a poros, teljesen matt hatást az arcomon és ennek eltüntetésére kiváló ez a spray. Tartósítja is a sminkem, egy-egy hosszabb nap után is teljesen vállalható, ha befújom ezzel. Nem mondom hogy lerobbanthatatlan tőle a smink, de teszi a dolgát, és ár-érték arányban szerintem nagyon megéri.
Nekem abszolút bevált.

Rimmel Wonder'full Wake Me Up Mascara Extreme Black

Rimmel Wonder'full Wake Me Up Mascara Extreme Black
2019. november 30.

Már többször nekifutottam ennek a terméknek a jó értékelések miatt, de sajnos nekem sosem vált be. Az egyik legfőbb problémám vele, hogy nap végére teljesen lepereg, olyan mintha ki sem festettem volna vele a szemem. A másik baj számomra az, hogy a megvétele után legalább 2 hónapig használhatatlan, túl nagy a keféje, festék mindenhova kerül csak oda nem ahova kéne, és ha mégis akkor teljesen összetapasztja a pilláimat. :(
Pozitívum, hogy ha az ember kivárja azt a pár hónapot, utána szép, természetes hatású szempillákat lehet vele elérni pár órára, illetve nagyon jó az illata és tetszik a csomagolása.