Bettike92

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Balea Lehúzható Radírozó Arcmaszk Hamamelisszel, Vegyes Bőrre

Balea Lehúzható Radírozó Arcmaszk Hamamelisszel, Vegyes Bőrre
2017. október 1.

amikor kinyitottam, nagyon erős szag ütötte meg az orrom, majdnem hogy alkoholos. számomra elég bonyolult felkenni, mert folyik mindenhova, nem tudom szépen kivenni a kis tasakból. nincs sok tapasztalatom az arcmaszkokkal, lehet, hogy én vagyok a béna :) nagyon ragacsos, nagyon megijedtem, amikor a hajamba ragadt és a szemöldökömbe, de szerencsére nem tépte ki :D a hatása nem rossz, puha lesz tőle a bőr. a kezelhetősége miatt kap kevés pontot

Adidas Action 3 Control Anti-perspirant Deo Spray

Adidas Action 3 Control Anti-perspirant Deo Spray
2017. július 31.

az illata miatt az egyik kedvenc dezodorom, habár nem véd 100%-osan (hozzá kell tennem, hogy én még nem találtam olyan dezodort, amiben teljesen bízhatok). az ára nekem húzós, ezért csak akkor veszem meg, amikor akciósan látom valahol. ár-érték arányban nem éri meg. de az illata tényleg mindent visz :)

Rexona Sexy Bouquet Dezodor

Rexona Sexy Bouquet Dezodor
2017. július 31.

az egyik kedvenc dezodorom :) az illatát nagyon szeretem, a sajátomnak érzem. nekem semmi nem használ sajnos 100%-osan, még nem találtam meg azt a dezodort, amiben teljesen megbízhatok, de ennek jár az 5-ös, mert a többihez képest is jobban teljesít. az illata/állaga kicsit fullasztó, ezért az udvaron szoktam befújni magam, vagy nyitott helyiségben, de neki elnézem ezt is :)