Bettina98

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal
2020. szeptember 25.

Az illata valami isteni. Hajmosás után, szárítás előtt szoktam bekenni a hajvégeimet, így nekem nem zsírosítja. Viszont nekem sajnos nem hosszútávú a ,,hatása". Amikor frissen felkenem nagyon puhának érződik a hajam, viszont nem szívódik be, így amikor lejön róla ugyanolyan száraz marad a hajvégem. Ettől függetlenül nekem megér 4 csillagot.

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%
2020. szeptember 25.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, sajnos nekem egyáltalán nem vált be. :( Amikor felkentem iszonyú jó érzés volt, hogy babapopsi puhaságú lett az arcom és tökéletesen matt. Viszont pár nap használat után nagyon sok pattanás jött elő az arcomon, így nem kentem fel többet. Ezután megnyugodott a bőröm, sajnálom, hogy a kukában kell végeznie..

Essence Lash Princess False Lash Effect Szempillaspirál

Essence Lash Princess False Lash Effect Szempillaspirál
2020. szeptember 25.

Egy jó ideje csak ezt a szempillaspirált vásárolom, az én szempilláimmal csodát művel. Alapból elég rövidke pilláim vannak, viszont ha használom ezt a spirált, többen is megdicsérték, hogy olyan mintha műszempillám lenne. :) Napvégére picit elkezd potyogni, de én még nem találkoztam eddig olyan szempillaspirállal ami ne tette volna ugyanezt 9 óra munka után. Szóval jár az 5 csillag.