bettivett

Regisztráció dátuma: 2021. június 1.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. június 1.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Balea Med Ultra Sensitive Beruhigendes Intensiv Serum

Balea Med Ultra Sensitive Beruhigendes Intensiv Serum
2022. január 11.

Amikor megláttam ezt a Balea med újdonságot, tudtam, hogy meg kell vennem! Imádom a termékcsaládot, kiváló INCI listája van minden terméküknek. Ez a szérum/hidratáló nagyon könnyen beszívódik, nem feszül, nem hagy ragacsos érzetet maga után. Az illata fémszerű, de engem egyáltalán nem zavar, sőt imádom az illat nélküli termékeket. Igaz, nem kell tőle csodát várni, de érezhetően nyugtatja a bőrt. Remekül beilleszthető a tudatos arcápolásba is, akár könnyed hidratálóként, akár extra hidratálás céljából. Egyedüli negatívum az, hogy a pipetta nehézkesen veszi fel a terméket a sűrűbb állag miatt. De ez nem ok arra, hogy elveszítsen egyetlen csillagot is, mivel egy szuper termék, amelyet biztosan újra fogok venni☺️

Update: hidratálásban segített, viszont nálam nem lesz alapkellék, sőt nem is vettem újra, miután a pipettája tönkrement.. egyszerűen nem bírta felvenni a szérumot, ami még maradt az üvegben.. Max a felét vagy annál picivel többet használtam el belőle. Emiatt muszáj vagyok csillagot levenni.😔

Design Look Color Lux Krémhajfesték

Design Look Color Lux Krémhajfesték
2022. január 11.

A fodraszkellekesben az eladó ezt a hajfesteket ajánlotta, miután elmondtam neki, hogy a yellow kicsípte, hólyagosra égette a fejboromet. 12.1 árnyalatot vettem. Nem csak hogy szinte kék lett a gyönyörű szőke hajam, de legalább tízszer annyira égette es csípte a fejboromet, mint az ezelőtti festék. Hamarabb le kellett mosnom, mert elviselhetetlen volt az égés. Pedig még fejborvedo ampullat is használtam hozza direkt, hogy valamennyit védjen a fejboromon.

Update: a kék kijött a hajamból, és egész szép hamvas szőke lettem, viszont ettől még nem lesz sajnos az én termékem, mivel nagyon erősen irritált, valamint a szagából ítélve nagyon sok ammóniát tartalmaz, szóval lehet az nálam a ludas, és nem a PPD, ami ebben nincs.