betts

Regisztráció dátuma: 2020. július 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. július 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Eveline Botanic Expert Mattító Nappali és Éjszakai Arckrém Teafaolaj Kivonattal

Eveline Botanic Expert Mattító Nappali és Éjszakai Arckrém Teafaolaj Kivonattal
2020. július 5.

Nagyon jó az állaga! Nem zsírosodik a bőröm és mattítja is!:)

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing Micellás Arclemosó Tonik

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing Micellás Arclemosó Tonik
2020. július 5.

Egész jó:) Első használat után kicsit olyan érzésem volt tőle, mintha lenne benne alkohol, ezért féltem, hogy túlságosan is kiszárítja a bőröm. De semmi ilyesmit nem tapasztaltam és az összetevők alapján nincs is benne. Mintha kevesebb fekete pötty lenne az orromon és az orcáimon. De igazából a pórus összehúzó hatását érzem a leginkább. Negatívum, hogy tényleg lemosás után egy kissé ragacsos réteg érződik, de miután felkenem az arckrémemet el is tűnik.

Neutrogena Oil Balancing Facial Wash

Neutrogena Oil Balancing Facial Wash
2020. július 5.

Szerintem egész jó:) Napi kétszer használom, van hogy háromszor ha úgy érzem, hogy koszos az arcom. Én kb fél pumpányit nyomok/ alkalom és kicsit fura volt megszokni, mert nem habzik annyira. A lényegi rész: észrevettem pár apró változást. Sokkal simább az arcom mióta használom, mivel amúgy ilyen felület alatti pattanásaim vannak, ami nem látható, de én érzem a bőröm textúráján. Segített rajta! Plusz mióta használom a sminkem sem mászkál el annyira nap végére. De ezt betudom annak, hogy nem zsírosodik a bőröm annyira, mint régen.

Megjegyzés: Lehet, hogy a bőröm javulását nem csak ez a termék hozta, de biztos van köze. Könnyen beleépíthető egy jól összetett rutinba.