Betu

Regisztráció dátuma: 2013. október 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. október 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Ilcsi Csipkebogyó Habkrém

Ilcsi Csipkebogyó Habkrém
2014. szeptember 5.

Ez a maximum! Tökéletes. A bőröm tág pórusú, de közben vízhiányos, érzékeny. Sajnos nehéz beszereznem, pedig már nagyon kellene.

Hair Nice Hajkence Hajhullás Ellen

Hair Nice Hajkence Hajhullás Ellen
2014. augusztus 30.

Nem jó. Nagyon megritkult a hajam a fejtetőn és már több, mint 1 éve használom a hozzá illő samponnal heti 2X és olyan, mintha még jobban megritkult volna...
Van még belőle, de ki fogom dobni. Emellett gyanús, hogy tényleg minden termékükre ugyanazok az összetevők vannak írva. Jóhiszeműen rendeltem a férjemnek korpásodás elleni sampont, magamnak meg zsírosodás ellenit, összetevők ugyanazok...vannak olyan hajnövesztő szérumjaik, amire összetevő sincs írva! Egyet ebben a hajritkulásos elkeseredésemben megvettem és használtam, de biztos vagyok benne, hogy valami durva cucc lehetett, úgy értem hormontartalmú szer, mert félidőben megjött a menstruációm. Aztán nem használtam,mert megijedtem és azóta etekintetben minden normális.

Hair Nice Hajkence Kopaszodás Ellen

Hair Nice Hajkence Kopaszodás Ellen
2013. október 12.

Nekem sajnos nem vált be, 3 hónapig használtam, de semmivel nem lett több hajam, a fejbőröm pedig csak kipirosodott. Nagyon bíztam benne, utolsó mentsvárként, de szomorú a dolog vége.