bi.ju

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Jimjams Vibrasonic Bőrtisztító Készülék

Jimjams Vibrasonic Bőrtisztító Készülék
2016. április 15.

A kremmanian nyertem tesztelesre, amit ezuttal is nagyon koszonok. Az elso, ami engem meglepett: elemmel egyutt erkezett :D kellemeset csalodtam.
En az arcomon foleg a puhabbik kevet hasznalom, es az kiegeszitve az arclemosoval, amit adtak hozza sokkal egysegesebbe tette a boromet, puhabba, kisebbek lettek a porusaim, es egyenletesebb a borom. Mellette sokkal kevesebb borhibat is eredmenyezett. De ami nekem a legnagyobb orom, hogy egyenletesebb lett, tovabba, ami nagyon jo erzes mosakodas utan, hogy sokkal tisztabbnak erzem az arcboromet, de nem szaraznak. Hetente egyszer hasznalom melle a borradirt, imadom az illatat, kellemesen radiroz melle. Az arclemosot annyira megszerettem, hogy megvettem azota nagy meretben is....:)
A durvabb kefet hasznalom pl konyokre, es nagyon bevalt. Arcra meg nem mertem hasznalni, mert felek, hogy nagyon megserulne tole.
Es most jon a fekete leves: lehet en vagyok a hibas/benacska, de berozsdasodott az elemtarto resze, es igy egy ideje sajnos mar nem rezeg. Pedig igyekeztem nem viz alatt tartani, de mint minden ilyen arctisztito dolgot, ezt is erte viz. Ezt sajnalom es ezzel egyutt adok 4 pontot, mert ugy veszem eszre, hogy igy mar kevesbe hatekony. Persze igy is minden nap hasznalom, de az volt az igazi, amig rezgett :)
Mindent egybevetve nagyon szepen javitott/javit meg mindig a borkepemen, nagyon orulok, hogy megnyertem, es van lehetosegem ilyen technikaval is apolni az arcboromet :)

Dove Oxygen Moisture Souffle Treatment Hajpakolás

Dove Oxygen Moisture Souffle Treatment Hajpakolás
2014. szeptember 18.

Nekem is pixibages, de szerelem. Az allaga ujdonsag szamomra, szinte mar-mar vicces, kb annyi idore hagyom a hajamon, amig letusolok hajmosas utan es utana ki is oblitem. A hajam puha, hidratalt, fenyes, konnyen kezelheto. Es az illata..... Egyszeruen mennyei, imadom, napokig megtartja a hajam. <3

Kallos LAB35 Kényeztető Hajerősítő Sampon Száraz, Töredezett Hajra

Kallos LAB35 Kényeztető Hajerősítő Sampon Száraz, Töredezett Hajra
2014. augusztus 3.

Vettem egyet kivancsisagbol. A parom szerint olyan az illata, mintha fodrasznal lenne (mivel o is ezzel szokott hajat mosni). Az o haja balzsamozas nelkul is pihepuha, de az o haja olyan eros dus es hamar novo, meg se lepodok. En nem tudom, hogy mit eredmenyez a hajammal, de lemosas utan nincs az a szaraz erzesem, mint egy atlag samponnal, de mivel rakok balzsamot/pakolast a hajamra, nem hinnem, hogy a sampontol lesz pihepuha. Csak azert adok neki 4est mert nagyon sok kell belole egy hajmosas alkalmaval mivel hig, es igy nagyon gyorsan fogy :/