Biababa02

Regisztráció dátuma: 2017. március 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. március 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Aromax Jojoba Olaj

Aromax Jojoba Olaj
2019. február 28.

Én nehezen szereztem be, az utolsó darabot találtam belőle a Rossmmannban,és azóta sem láttam többet. Hál istennek nagyon tömör és kiadós olaj, sokáig elég lesz, és ez valami elíxir a bőrnek. Télen én különösen ajánlom, főleg a száraz bőrűeknek. Testápolómba meg arckrémembe szoktam pár cseppet belecsepegtetni. Nekem azonnal beszívódik és utána selymes, puha tapintású lesz a bőrőm. Segít a pattanások eltüntetésében is. Hajpakolásnak is bevált nekem. Egyszerűen imádom.

Balea Shampoo Seidenglanz

Balea Shampoo Seidenglanz
2018. augusztus 10.

Szeretem a Baleas termékeket, de ez valami borzalom. Sampont biztos hogy nem próbálok ki többet ettől a márkától. Másnap olyan a hajam, mint ha nem is mostam volna meg, az illata pedig hamar elillan.

Herbária Cickafarkfű Tea

Herbária Cickafarkfű Tea
2017. december 13.

Imádom! Évek óta nagyon erősen görcsöl a hasam amikor megjön (sokszor otthon kellett maradnom a fájások miatt) Semmilyen görcsoldó nem igazán segített, már kezdtem feladni a reménytelen helyzetet, mígnem a bioboltban ajánlották, hogy igyak meg napi 2 csésze cickafark teát, és ez biztosan segíteni fog. Higgyétek el, hogy ez valóban segített. Napi 1-2 csésze tea és megjön a hatása. Most már szerencsére 3 ik hónapja nem kell gyógyszert szednem, amikor megjön. Szerintem egy csodaszer és ajánlom minden csajnak, főleg aki hasonló problémákkal küzd vagy küzdött. Nagyon olcsó is, ez egy másik pozitívum.