bianka90

Regisztráció dátuma: 2017. január 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. január 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Artdeco 3 in 1 Make-up Fixing Spray

Artdeco 3 in 1 Make-up Fixing Spray
2018. október 31.
(!)

Csak fixálóként használom a sprayt így a frissítésről és előkészítésről nem tudok beszámolni. Fixálóként szuper. Megszünteti a porosságot, szépen egységesíti a sminket ami azért elég alap tulajdonság ilyen spray esetében de ami miatt kiemelném az általam eddig próbáltak közül, hogy egy fújás bőven elegendő mert sokat szór de egyenletesen az arcra (messze kell eltartani különben sok lesz) és azt kell, hogy mondjam elég tartós is. A smink a helyén marad, átfényesedés persze lesz de ezt nem írnám a termék számlájára, napi 10 órát semmi sem bír ki frissítés nélkül. Az illata nagyon kellemes, engem a vasalóba önthető illatosított folyadék illatára emlékeztet - puha melegség illat :D Összességében remek termék mert ritka, hogy a tartósság, egységesítés és a tökéletes szórófej hármasa egyszerre legyenek jelen egy fixáló sprayben :)

Mizon Hyaluronic Ultra Suboon Cream

Mizon Hyaluronic Ultra Suboon Cream
2018. augusztus 13.

Szuper kis krém. Könnyű, hamar beszívódik mégis jól hidratál. Extrém száraz bőrre kevés szerintem de egy normál bőrt kiszolgál. Nem kell sok belőle így gazdaságos is. E-bay-ről rendeltem kb 2000 Ft-ért.

Taft Volume Mousse

Taft Volume Mousse
2017. augusztus 25.

Nekem bevált, remek hab. Emeli a hajtövet, ami az én hosszú hajamnál már nem olyan könnyű. Érezhető a különbség, dúsabbnak is hat a haj tőle.