bigbrowneyes

Regisztráció dátuma: 2013. november 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. november 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
2017. december 20.

Négy éve használom, az első árnyalat a Jeges trüffel (513) volt, ami a kedvencem is volt egyben. Nem hagyott vöröses színt, fényben inkább szőkésen csillogott. A saját hajszínemhez ez állt a legközelebb, így csak egy kis teltséget adott neki. Egyenletesen kopott ki, lenövés nem volt látható.Sajnos azóta ez az árnyalat nem kapható, helyette a Vilagosbarnát (500) használom. Mindkettő jóval sötétebb közvetlenül a festés után, de a “feketeség” két hajmosás után eltűnik.
Egyszer a Jeges kakaót (412) is kipróbáltam, ami szintén nem volt vöröses tónusú, de nagyon sötét lett, szinte fekete, ami azért már lassabban halványult el, de azért itt sem volt lenövés megfigyelhető.
Összeségében nagyon szeretem, könnyű vele dolgozni, a lapockámig érő hajamra bőven elég, talán kétszer is az lenne. A balzsamnak nagyon finom illata van, sokáig elég, és selymessé, fénylővé teszi a hajam.

Burt's Bees Lemon Butter Cuticule Cream

Burt's Bees Lemon Butter Cuticule Cream
2017. december 20.

Féléve megvan és nagyon szeretem mind a hatását, mind az illatát. Két használat után már teljesen visszapuhítja a bőrt a körmöm körül.
Másik funkciója: két hónapja van fogszabályozóm, ami teljesen “szétszedi” az ajkaimat. Elővettem a tégelyt és tettem vele egy próbát. Másnapra már sokkal selymesebb lett, és rendszeres használat mellett már nem repedezik az ajkam. A kommersz ajakápolók ezt a helyzetet már nem tudják kezelni, szóval most nálam elsődlegesen így funkcionál.

Guhl Korpásodás Ellnei Sampon Kék Mályvával

Guhl Korpásodás Ellnei Sampon Kék Mályvával
2016. június 1.

Bő három hónapig használtam ezt a termeket. A tél alatt egy L'Oréal sampont használtam, amit előtte soha, és nagyon korpás lett a hajam, holott sosem volt ilyen problémám. Ezt akartam megszüntetni, így esett a választásom erre a termékre. A márka ismeretlen volt számomra, de direkt nem akartam kommersz sampont venni, a L'Oréal után tartottam, hogy valami más baj is lesz a hajammal, vagy hogy nem szünteti meg a korpásodást. Ami aztán végül megszűnt ezzel a termékkel, egy jó hónap után láttam változást. Az illata uniszex, sőt inkább férfias, de ez tetszett benne. Annak nagyon örülök, hogy már nem korpás a fejbőröm, ugyanakkor nem tetszett a hajam tapintása a mosások után, sprőd volt, és nem volt frissen mosott érzésem utánuk. A habzása viszont nagyon jó. Ha nem szűnt volna meg a problémám, akkor is egy más terméket választottam volna ehelyett.