biiius

Regisztráció dátuma: 2016. május 10.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. május 10.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Merz Spezial Bőr Haj Köröm Drazsé

Merz Spezial Bőr Haj Köröm Drazsé
2019. július 3.

Göndör, erős szálú, festett és száraz tapintású a hajam. A hajnövesztés turbózása volt a cél egy durvább hajvágás után. 2 havi adagot használtam el, és nagyon gyorsan nőtt a hajam, emellett fényesebb lett, puhább és sok babahajam lett. A bőröm is szebb lett tőle, viszont a körmömön nem vettem észre változást. Most vettem újra még 2 havi adagot, remélem nem marad el a hatás továbbra sem. :)

Forcapil Kapszula

Forcapil Kapszula
2019. július 3.

Most tartok a 2.hónapnál a 3 havi kúrából, de sajnos abba kell hagynom idő előtt, mert olyan durva furkók nőttek az arcomra egy rakáson, amiket már hamvas tini korom óta nem tapasztaltam.
A hajam erős szálú, göndör és festett, száraz tapintású. Így a 2. hónap után fényesebb, de nem nőtt gyorsabban. Én sajnos nem fogom újra használni valószínűleg. :(

Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex

Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex
2016. május 10.

A hajam nagyon dús és göndör, csak sajnos kicsit száraz, na meg persze nem tartottam elég hosszúnak. Már egy ideje szedem, és nagyon sokat nőtt a hajam. Vállig érőből most derékig érő lett, nyilván kicsit hosszabb idő lefolyása alatt, és sokkal fényesebb, kevésbé száraz.