BijouScott

Regisztráció dátuma: 2017. május 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. május 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Fa Fresh & Free Grapefruit-Lychee Deo Spray

Fa Fresh & Free Grapefruit-Lychee Deo Spray
2020. augusztus 5.

Alumentes, kellemes citrusos-gyümis-virágos illatú. Én szeretem, a szúnyogok viszont spuriznak a közelemből 😀
Izzadást nem igazán gátol, viszont nem is vagyok olyan büdi tőle, mint a többi általam próbált alumínium mentes dezodortól, az Isanát pl gyűlöltem, mert jobban izzadtam vele, mint nélküle, és hadd ne mondjam milyen szagom volt 🤦🏻‍♀️
A Bionsen golyósa is hasonlóan teljesített nálam, mint ez a fújós, de én a púderes illatokért nem rajongok, ez a friss illat viszont számomra telitalálat!

Elseve Arginine Resist X3 Hajerősítő Sampon

Elseve Arginine Resist X3 Hajerősítő Sampon
2020. május 12.

Megállította a hajhullásom, tele vagyok babahajjal! Kellemes illatú, nem szárít.
Ezer hálám neki!

Cece Of Sweden Hello Nature Kendermagolajos Sampon

Cece Of Sweden Hello Nature Kendermagolajos Sampon
2020. május 12.

Friss, "zöld" illata van, inkább teára, mintsem kenderre emlékeztető. Enyhén nyúlós, krémes állagú, kellően nedves hajrá nem kell sok belőle, közepesen habzik, kis ügyeskedéssel jól szétoszlatható. Puha, síkos érzetű mosás közben, tisztít amennyire kell. Nem vettem észre, hogy szárítana.
Magában nem tudom megmondani mennyire ápol, a maszkjával együtt használom, ami kevésbé friss, teás illatú, azon jobban kiüt a kender, kellően ápol, mondjuk műselymességet nem kell tőle várni, van benne szilikon, de az eredmény teljesen természetes, nem nehezíti el a hajat.
2x használtam eddig, szóval még nem tudom csodaszer-e, de egyelőre elégedett vagyok a teljesítményével.
Ha a későbbiekben sem okoz viszketést, nem szárítja a hajvégeket, és a koffein-biotin-panthenol-kendermagolaj kombó a hajnövesztésben is szuperál, lehet, hogy újraveszem és fel is pontozom! Ennél olcsóbb samponokat szoktam használni többnyire (bár volt már drága Alfaparfom is, meg még 1-2 jobb márka), de csak 300 ml, nem kell őrült mennyiség belőle, és ha használ is, akkor egye penész, rááldozok ennyit :)
Update: szuper cucc, csak az illata.. Nem tudtam megszokni. Tervezem újra venni, és felpontozni, nyáron valahogy ki lehet bírni a kenderes-teás-frissen nyírt füves illatát, a hatása kedvéért 😄
Rugalmas és selymes tőle a haj, míg használtam nem tört egyáltalán. Aztán a tesójához nyúltam, és zsírgombóc lett a fejem🤦🏻‍♀️(acai bogyós) Hullás miatt váltottam Elsevere, aztán rájöttem, ami az új sponomban van, az ebben is (csak az kellemes illatú, khm🤣), szóval nyárra vissza váltok ismét, csak hogy ne szokja meg a hajam egyiket sem.