BijouScott

Regisztráció dátuma: 2017. május 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. május 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Mixa Hyalurogel Light

Mixa Hyalurogel Light
2020. november 8.

A hidratálás próbája (hosszú távon) még várat magára..
Viszont:
Az illata nem sok, és eléggé uniszex, a kedvesem is engedte simán magára kenni :D Tehát ez nem feltétlenül hiba, lehet jó is.
A fejem nem zsírgombóc tőle. A kedvesem (44) arcán a finom kis száraz ráncokat eltüntette, de a mélyeken is simított, nem számottevően, de észrevehetően. Nekem igazából szérum fölé kell, hogy a bőrbe "zárja", és nem igazán vakolok rá, szóval erre eddig jónak tűnik.

Isana Hyaluron Triple Szérum

Isana Hyaluron Triple Szérum
2020. október 6.

Hát, azt hiszem nem őt rendeltem, de gondoltam nem számít, mert úgyis kellett egy olcsóbb hyaluron tartalmú szérum, és a 3-ból ami hasonló, legalább nem az alkoholossal cserélték össze 🙄
Eddig nekem Neutrogena volt, de az elég drága, mikor véletlen nem akciós, és indoktalanul csillámlik is😅 Egyébként egy fokkal azt jobbnak érzem, de ez sem rossz. Nem ragad jobban, mint bármelyik hasonló szérum, bár tény, hogy egy hangyányival tovább tart neki becuppanni, és valóban, ráhidratálva az igazi. Akinek reggel ez sok idő, hát estére. Nem ront az esti használat sem az eredményen, pár nap folyamatos használat után kitart úgy is a nap folyamán a hatása.
A pipettája jópofa, és az árához képest nem fele olyan jó, mint a társai, hanem majdnem olyan jó. Szóval érdemes kipróbálni!
Én azért ácsingózok arra, amit eredetileg rendeltem🙄 Na hátha legközelebb eltalálják, és ő lesz a befutó! 😀

N.A.E. Energia Bio Hidratáló Nappali Arckrém

N.A.E. Energia Bio Hidratáló Nappali Arckrém
2020. augusztus 28.

Híg, ebben egyet értek. Nem egy nagy durranás, ebben is. Egy percig talán csíp is minimálisan 🤨
Az illata szerintem minimális, enyhén szőlős, de csak addig érződik, míg felkeni az ember. Először puha lesz tőle a bőröm, aztán viszont zsíros érzetűre vált.
Engem nem igazán győzött meg.