Bilu

Regisztráció dátuma: 2016. november 4.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. november 4.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

PomPom Neroli Virágvizes Zselé

PomPom Neroli Virágvizes Zselé
2019. május 19.

Most ismerkedünk. Erős narancsos az illata, de miután bekentem az arcom, rövid időn belül elillan az illat. Könnyű vizes krémes az állaga, kevés is elég belőle. Eddig még nem tudtam annyira keveset nyomni belőle ami ne lett volna több mint elég, mindig több sikerült :-) Még ha vastagabban is kenem fel emiatt, könnyen felszívódik, nem hagy zsíros érzetet a bőrön, utána pedig puhának, jól hidratáltnak érzem a bőröm. A csomagolása praktikus, a design kissé bohókás. Azért adok 4 csillagot, mert valószínűleg nem ezt az illatot fogom legközelebb választani.

Update: végül nem lett a napi rutin része, valahogy nem volt kellemes a bőrömön, picit ragadt is. Idővel lejárt, majdnem tele volt mikor kidobtam. Valahogy nem, így 3-asra módosítottam.

Foreo Luna Play Plus

Foreo Luna Play Plus
2019. május 19.

Hónapokig nézegettem és a túltolt reklámozás miatt nagyon szkeptikus voltam. Nem kellett volna. Az első használat óta szerelem, a bőröm finom puha, nagyon szeretem! Szinte várom, mikor használhatom. Egyetlen kritika, nekem simán lehetne erősebb is. Szeretem, és lehet idővel veszek majd egy nagyobbat is!

Tetesept Basisches Badesalz Detox Green

Tetesept Basisches Badesalz Detox Green
2018. április 21.

Jól oldódik, nagyon kellemes gyöngyvirág illata van. Szuper ellazító fürdősó. A bőröm is kellemesen puha lett fürdés után. Máskor is venni fogom.