Binga

Regisztráció dátuma: 2020. május 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. május 24.
Bőrtípus: -

Megnézem

Khadi Pink Lotus Arc- és Testápoló Olaj

Khadi Pink Lotus Arc- és Testápoló Olaj
2020. december 30.

Sajnos, le kell pontoznom ezt az olajat. Akinek érzékeny a bőre, az ne próbálkozzon vele. Az illóolajok miatt olyan kiütéseim lettek az egész arcomon és a nyakamon, hogy majdnem sírva fakadtam. Azt tudtam, hogy az illóolajokra érzékeny vagyok, de erről külföldi oldalakon is annyira szuper véleményeket írtak, hogy mindenképp ki akartam próbálni. Akinek érzékeny a bőre, ne kísérletezzen vele.

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution
2020. december 22.

Sok hámlasztót kipróbáltam már. A koreai hámlasztók valahogy túl gyengének bizonyultak, semmi hatást nem láttam. Aztán kipróbáltam Péter Thomas Roth hámlasztó korongját, ami pedig brutál erős volt, tönkre tette az érzékeny arcbőröm... Viszont ez a hámlasztó csúcs! Nem túl erős, szereti a bőröm. Persze ha minden este felteszem ez is tudja irritálni a bőröm, ezért csak óvatosan használom de szerintem mi jó barátok leszünk. :)

Update 1:
sajnos ragad tőle az arcom. Nappal emiatt semmiképp nem használom. Esténként a hidratáló és szérumok előtt viszont tökéletes. (Alvás közben nem zavar, hogy ragad a fejem) Persze amikor retinolos este van, akkor ezt nem használom egyáltalán.

Update2:
Az utóbbi hetekben így használom:
Egy nagyobb tégelybe tettem kristálycukrot, azt lelocsoltam ezzel a glycol savas tonikkal és így kaptam egy szuper arc radírt. Lágyan átmasszírozom vele a fejem 2 naponta. Imádom. Olyan a bőröm mint a baba popsi, és mivel leöblítem, így ragadás sincs. :)

Egyedül a ragadó érzés miatt vonok le egy pontot.

CeraVe Moisturizing Cream

CeraVe Moisturizing Cream
2020. december 20.

No az előbb egy másik termék kapcsán, hogy sajnos a TO retinoloktól múmia szintre aszalódott a fejem. Hiába hidratáltam alá és fölé is, nem számított semmit. Közben beköszöntött a fűtés szezon is, ami az érzékeny bőrömnek pluszban jót tett... na ekkor megrendeltem ezt a krémet. Persze kellett pár nap, amíg megérkezett, úgyhogy azt a pár napot úgy sikerült túlélnem, hogy disznózsírt kentem az arcomra. 🐽 🐷 Hála a home office-nak egész nap zsírban rohangáltam itthon. Egész jót tett, az aszalódás abbamaradt! 🤘

Na és akkor a lényeg. Megérkezett ez a Cera Ve krém, amit azóta is szorgosan kenek magamra esténként. Az arcom csak úgy issza, szép puha lesz tőle a bőröm, nem okoz pattanásokat. Teljesen visszahidratálta a szétszáradt arcomat. Fantasztikus krém!! Arcra, testre, mindenhova! Imádom! 💓👏🥳