Bini

Regisztráció dátuma: 2015. április 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. április 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

Frederic Malle The Moon

Frederic Malle The Moon
2021. szeptember 24.

“Bakker, ezt még lemosni sem lehet?!”

Első találkozásunk Franciaországban volt, nyár közepe Lyonban. Besétáltam a boltba, és rögtön az FM-ek felé keveredtem, mivel egy másik hírességet szerettem volna kipróbálni az úrtól, és ekkor láttam meg a “Holdat”. Hallottam korábban a kollekcióról, úgy hogy gyorsan kerítettem egy eladót, aki a kezemre csepegtetett egy kicsit. Meg is csapott egyből kb mint a gyorsvonat. Egy rettentő édes, tolakodó illat(Jelezném a boltban nem volt vészesen meleg, de az utcán közel voltunk a 40 fokhoz.) na gondoltam jól van, nem leszünk barátok, és mentem tovább a kiszemelthez, miközben az illat már zavaró lett.. Kiléptem az üzletből, ekkor már fájt tőle a fejem, és rohantam lemosni, na de itt jött a galiba, mert ezt a parfümöt még lemosni sem lehet. Valamiért később szereztem egy mintát, és adtam neki még egy esélyt hűvösebb időben is, mert a minőséghez nem fér kétség, valamint az összes “beast niche” parfümöm nevetségesnek tűnik mellette minden szempontból. Na itt már csak szagolgattam folyamat.. Valami hihetetlen élményt nyújt megfelelő környezetben, rettentő édes, de nem úgy mint a szintén közkedvelt Musc Ravageur. Ez más fajta édesség, amit az oud, és a bőr fanyarsága fog vissza. Ha tehetitek mindenképp próbáljátok ki, egy fújás egésznap elkísér, és még fürdés közben is érződik, nem beszélve arról hogy olyan csíkot fogsz húzni magad mögött, ami még kb 5 percig ott marad.

Összesítésben:
Negatív: Drága mint a méreg
Pozitív: Egyedi, ami nem nagyon fog szembejönni veled az utcán.
Ha egy eseményre viseled (Feltételezem arra fogod) valószínű, hogy mindenki tudni fogja, hogy ott vagy.
Egy élmény már csak illatolgatni is.

Chanel Bleu De Chanel

Chanel Bleu De Chanel
2017. január 16.

Ma tudtam meglesni, hogy mi is ez a csodának tartott fegyver. Első benyomásom az volt, hogy erősen tucat illata van. Fél óra elteltével azonban, olykor olykor megcsapta az orrom egy illat, ami viszont valóban illett a leírtakhoz! Sikeres, magabiztos, határozott férfi illata. Később rájöttem, hogy az illat mintának a zsebemben van ez a csodás illata. Lélegzetelállító, a tökéletes fegyver! Egyből nem a tucat illat jutott eszembe, inkább egy ibizai tengerpart, egy koktéllal, kék zakó, kék nadrág, napszemüveg. :) Már bánom, hogy nem vettem belőle. :)

Chanel Egoiste EDT

Chanel Egoiste EDT
2017. január 16.

Csodás illat! Ami tény, hogy ehhez valóban egy olyan férfi kell, aki tudja viselni. Ahogy beleszagoltam, egyből az ugrott be, hogy ehhez tényleg egoistának kell lenni valamilyen szinten. Öltöny, határozott megjelenés, sikeres karrier, az igazi férfi illat! Tökéletes ! :)