Biomogyi

Regisztráció dátuma: 2013. április 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. április 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél

Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél
2013. július 18.

Pattanásokra biztos jó, nekem inkább ilyen dudorik vannak a bőrömön/arcomon. Nem tudom ennek van-e rendes neve, nem értek az ilyesmihez. Úgy néz ki, mintha pattanások lennének, de nem ilyen piros, gyulladt, meg nem is az a kinyomható, fehér (remélem értitek) hanem csak annyi, hogyha az arocmnak arra a részére fény vetül, akkor látszanak ezek a kis dudorik, tehát látszik, hogy nem sima a bőröm. Reméltem, hogy ez segít rajta, de csak azt a néhány pattanást szárította le, ami volt még az arcomon, a fő problémámat nem oldotta meg. Tehát 3csillag, mert pattanásra jó, de az én bajomat nem oldotta meg.

Avon Planet Spa Mediterrán Olívaolaj és Narancsvirág Testápoló

Avon Planet Spa Mediterrán Olívaolaj és Narancsvirág Testápoló
2013. június 30.

Sajnos nekem nem túl sokat használt, bár valljuk be nem is próbálkoztam vele sokáig. Kenegettem magam vele, néha napján, amikor eszembe jutott, de különösebben nagy hatás nem értem el vele. A lábszáramra használtam anno, mert az nagyon száraz. De sajnos még ez a krém is kevés volt hozzá, bár a lábam ilyen téren elég makacs, és ha az eldönti hogy száraz, akkor az száraz is marad. Szóval lehet a krém amúgy jó, de nekem sajnos speciel nem. De mondom lehet, valakinek használ. Árban szerintem nem vészes, vannak ugyanilyen krémek kb. 10 000 forintért is, szóval 1000-2000 forintért még úgy ahogy megéri. Az illata kellemes, nekem még a színe is bejött (bár ez mellékes) és az ára szerintem nincsen az egekben. Nem tudom kinek meddig áll el egy ilyen, mert én amikor még meg volt, akkor nem használtam túl sűrűn, tehát egy fél évig biztos elállt nekem, ha nem több ideig. 4 csillag, de többet nem fogok venni belőle.

Yves Rocher Kohl Szemceruza

Yves Rocher Kohl Szemceruza
2013. június 18.

Számomra (ha nem is a legmegfelelőbb) az egyik kedvenc szemceruzám. Volt már hegyezős, kitekergetős, meg mit tudom én még milyen más szemceruzám, de mindegyik vagy lekopott, vagy lefolyt rólam és úgy néztem ki mint Drakula utódja, vagy a fele elhasználódott pusztán azzal, hogy kihegyeztem, mert folyton letört. Mondjuk ezzel is finoman kell bánni, hogyha hegyezésről van szó, mert jelen esetben nem egy grafitceruzát hegyezünk :) Persze ez is lefolyik rólam, de csak a nap végére, és igazság szerint csak egy minimális folyik le, az meg szinte olyan mintha le sem folyt volna. Nekem fekete van, és nagyon szeretem :) 600 forintért vettem legutóbb, tehát az ára számomra maga a Mennyország :) És ha ügyesen és okosan használjuk vele a hegyezőt, akkor egész sokáig ki is tart a picike :D Legutóbb 2012 Karácsony tájékán vettem és minden nap használtam (mert suliba járok, és oda nekem kell) és még a negyede megvan :) Jóóó, persze nem a fele, meg hasonlók, de van olyan szemceruza ami ilyenkorra (és ennyi idő és használat után) már meg sincsen, mert elfogyott. 5 csillag, emrt ennél jobb szemceruzával még nem találkoztam :)