Bionic

Regisztráció dátuma: 2012. december 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. december 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Charlotte Körömvirág Krém

Charlotte Körömvirág Krém
2013. február 16.

Valami iszonyatosan nevetséges áron (380 ft) jutottam ehhez a kis csodaszerhez egy ócska piacon Pécsett. Azóta már jelenleg a negyedik tégellyel használom, egyszerűen remekül funkcionál mint testápoló.

Iszonyatosan gyorsan felszívódik, remekül hidratál, nevetséges áron hatalmas adag, illatra ellenben kevésbé kellemes. Először egyáltalán nem tetszett, talán olyan kicsit gyógyszeres, herbás, felkenve talán egy picit gyümölcsös. Azonban a hatása feledteti ezt a picit szokatlan illatot, és mivel csak este használom, reggelre szinte teljesen eltűnik!!

Isana Kéz- és Körömápoló Balzsam (régi)

Isana Kéz- és Körömápoló Balzsam (régi)
2013. február 11.

Alapból semmi bajom nincsen vele, a kevésbé egészséges összetevőket nem számítva.

Kellemes illata van, valahogy engem a mamák szappanjaira emlékeztet, gyorsan felszívódik, nem hagy ragacsos, olajos érzetet, kellemes illata sokáig megmarad. Szépen ápolja a kézfejem és a körömágybőröm, tényleg jó termék, nem lehet továbbragozni. Az ára pedig nevetségesen alacsony.

Balea Med pH5,5 Hautneutral Shampoo (régi)

Balea Med pH5,5 Hautneutral Shampoo (régi)
2013. február 11.

Ritka ocsmány egy termék!

Ár-érték arányban tökéletes, szaglásra borzalmas, engem szimplán "újszülött" illatra emlékeztet, a rosszabbik fajtából, a hatása pedig...hát szombat este használtam, majd pedig hétfő reggelre a hajamból szinte csöpögött a zsír annak ellenére, hogy alkalmazása után pergamenné szárította az egész fejbőröm! Semmiféle nyugtató hatását nem éreztem, teljesen olyan volt, mint egy szokásos parabénekkel telenyomott gagyi sampon. Ma megtanítottam repülni az egyébként szintén igénytelen flakonját!