Birdy

Regisztráció dátuma: 2012. február 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. február 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Gabriela Sabatini Private Edition EDT

Gabriela Sabatini Private Edition EDT
2012. augusztus 17.

Anyu parfüm..:)) Karácsonyra kapta tőlünk még pár éve, főképp a sárgadinnye miatt.
Néha elcsenem tőle és fújok magamra is, pontosan ez történt szerda este is.. Kora délután fújtam magamra és késő este egyik ismerősöm nekem dőlt, utána megjegyezte, hogy milyen jó az illatom. El kellett gondolkodnom , hogy vajon mit is érezhetett rajtam végül rájöttem, hogy bizony ez volt az.
Tartósnak biztosan tartós és erőteljes illat. Nagyon szeretem, de még is csak anyu parfüm, ennek ellenére bármelyik korosztálynak tudom ajánlani.

Max Factor Colour Collections Rúzs

Max Factor Colour Collections Rúzs
2012. július 31.

Nagyon jónak találom, hogy ráírták milyen bőrtónusra való az adott rúzs, mert (eddig) nem tudtam, hogy milyen/melyik szín áll jól nekem és ezt jól eltalálták:)
Nekem a sötét bőrtónusra való Midnight Mauve van meg, kicsit lilás, de sötét bőrön nagyon gyönyörű. Mikor felkenem olyan mintha nem lenne rajtam semmi, nagyon könnyed érzetet nyújt és egy kicsit sem szárítja ki a számat és jó puha lesz tőle.. ezt bizony az összetevő listán szereplő ricinus olajnak tudható be szerintem (magába is használtam ricinus olajat számra és akkor lett ilyen puha) ennek ellenére nem ragad és a többi összetevő is nagyon jó!
Bármekkora meleg van nem olvad szét a táskába. És nagyon tartós, ivás után a poháron nem hagy nyomot sőt.. ugyanúgy fenn marad, inkább csak kopik de azt is egyenletesen.
Mindenképpen veszek még belőle!

Ombia Cosmetics Aqua Complete Éjszakai Krém

Ombia Cosmetics Aqua Complete Éjszakai Krém
2012. július 18.

Citromos illata van és régebben mikor nagyon és sietősen kellett egy hidratáló akkor rá esett a választásom.
Éjszakai krém elvileg, de én az itthonülős napokon nappal használtam. Viszont kicsit húzódott utána a bőröm, ennek ellenére hidratált. De kifejezetten zavart az az érzés (este is) ezért váltottam.

2 ÖSSZETEVŐ

Placental Protein EWG Kockázat: EWG Adat: közepes