BiroAlexandra

Regisztráció dátuma: 2019. május 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. május 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Mandulina Kókusz & Kamilla Arclemosó Tej

Mandulina Kókusz & Kamilla Arclemosó Tej
2020. december 14.

Most kezdtem el csak használni, elöljáróban annyit, hogy voltam olyan szerencsés helyzetben, hogy személyesen is találkozhattunk a Mandullina termékek készítőjével, Krisztivel és kifejezetten az én borzasztóan száraz/vegyes/ekcémás bőrőmre ajánlott krémeket. (Nagyon kedves és rendkívül felkészült, és szakmailag abszolút naprakész!!!)
Ezzel a tejjel mosom le az arcomat, aztán a Sensitive krémmel kenem be - update később :)
nagyon gyengéd, nagyon lágy tej, nem parfümös, nem csíp, eddig abszolút pozitív minden tapasztalat.

update egy hét után:
teljesen pozitív, reggel este használom krémezés előtt, és nagyon gyengéden tisztít. :) szupi

Mandulina Shea & Selyem Sensitive Arckrém

Mandulina Shea & Selyem Sensitive Arckrém
2020. december 14.

Most kezdtem el ezt a krémet is használni a kamillás lemosó tejjel együtt, így updatelt vélemény majd jön később, de eddig nagyon pozitív a tapasztalat, gyengéd krém a rendkívül érzékeny, ekcémás, kipirosodó, itt-ott borzalmasan száraz, máshol meg csillogóan zsíros bőrömre.

UPDATE egy hét használat után: teljesen elégedett vagyok, kellemes fincsi lett a bőröm, homogén, és olyan egészségesebbnek tűnik/érződik.
nincs az az extrém száraz-extrém zsíros kontraszt, az orrcimpa körül is halványodtak a piros kis vérerek.

Mandulina Alga & Avokádó Bőrmegújító Arcmaszk

Mandulina Alga & Avokádó Bőrmegújító Arcmaszk
2020. december 14.

Csak egyszer próbáltam ki eddig, Mandulinás arclemosó tej és Mandulinás bőrradír után - és olyan jl esett a száraz, érzékeny, vegyes, ekcémás bőrömnek! a pakolás után még kapott egy pár csepp olajat és a Sensitive krémet a bőröm, és nem volt zsíros réteg, nem maradt olajos, nagyon kellemesen beitta a fincsi termékeket az arcom.

UPDATE egy hét után:
nagyon kellemes, egységes, homogén lett a bőröm, az orrcimpánál halványabb a pirosodás, összességében abszolút meg vagyok elégedve!!!
reggel este használom az arclemosó tejet és a Sensitive krémet, és heti kétszer a full rutint: dörzsi, pakolás, olaj, krém.