bitty.abbie

Regisztráció dátuma: 2022. március 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2022. március 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon Anew Clinical Dual Dark Circle Corrector

Avon Anew Clinical Dual Dark Circle Corrector
2022. július 6.

Csodaszer erős túlzás, de nincs vele semmi problémám, a dual kivitelezés nagyon tetszik, és a fekete karikáimat szépen elhalványítja. Nem kell belőle sok, kevés is látványos eredményt hozott, a szememet az éjszakai része sem csípte soha, csak ha sikerült bele kennem, de akkor sem éreztem vészesnek. Amiért levonok csillagot, hogy sértően kevés mennyiség van benne a teletöltött magazin fotóhoz képest. Igaz sok nem is kell, de olyan mintha csak egy kenésnyit nyomtak volna a tégelybe.

Avon Eve Elegance Parfüm

Avon Eve Elegance Parfüm
2022. július 6.

Nekem a kedvencem lett, de megértem sokaknak miért nem jön be. Domináns gyümölcsös, virágot szinte alig érezni, nem édes illat. Az üvege nagyon elegáns, de ez tényleg a Femme újracsomagolt változata. Emiatt és hogy nem annyira tartós nekem 4 csillagot ér,de az illata szerintem teljesen szubjektív kinek tetszik. Van olyan ismerősöm aki ki nem állhatja ha megérzi rajtam, sokan viszont dícsérik, már ha fent marad addig, hogy bárki érezze is.

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF50

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF50
2022. június 8.

Nekem semmi problémám nincs vele, jó ár érték arány, és a másik kedvencemmel (revox) ellentétben, legalább egyelőre kapható még. A fényesség igaz, viszont számomra nem volt túl természetellenes. Matt púderrel teljesen lenyomta azt az enyhe csillogást, de amikor nem púdereztem sem éreztem vészesnek. Tényleg nehezebb, mint egy átlagos hidratáló mondjuk, de minden eddigi fényvédőmnél könnyebb. Előnye hogy korrekt, jó áron van, és 100ml egész jó mennyiség és amit én hátránynak gondolok, hogy reggeli arc rutin - fényvédő - smink között várok mindig 10-10 percet, hogy rendesen minden beszívódjon. Soha nem mászott el rajta a smink vagy kukacosodott, de egy updatet majd írok hosszútávú használat után