Bivettke89

Regisztráció dátuma: 2018. december 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. december 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Krémgél Száraz Bőrre

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Krémgél Száraz Bőrre
2019. március 5.

Az arcom száraz,t-vonalban zsíros,ha egy picit rosszabban alszom ,reggelt látszik is az eredmény :( Igazából én kifejezettem szeretem a Helia-d termékeket így tudatosan vettem ezt is!Este használom!Első használat után reggel amikor felkeltem és tükörbe néztem meglepően látom a változást,hidratált feszes puha az arcom szépen feltöltődött az este folyamán!Nem lett zsíros az arcom tökéletesen hidratált maradt.Az állaga vizes könnyen beszívódik,nem hagy ragacsos érzetért maga után ,az illata nekem tetszik nem erezhető túl hosszú ideig! Ar érték arányban tökéletes én 1190.- vettem. Tőlem megkapja az 5 csillagot remélem ez így is marad :)

Cosmia Arcradír Minden Bőrtípusra

Cosmia Arcradír Minden Bőrtípusra
2019. március 5.

Egy vásárlás alkalmával csak úgy lekaptam a polcról 499ft(?) volt így nem vártam olyan nagy durranást tőle!Esti rutinomhoz mar ezt hasznaltam.Ami elsőnek megnyert az a krémes állaga ,dörzsölöm az arcom semmi durva szemcse csak finoman radíroz, közben érzed ezt a krémes állagot.Annyira puha lett az arcom el sem hiszem ,hogy egy ilyen olcsó termék ezt is tudja.Nem szárítottá ki csak selymes puhává varázsolta.Szuper termék nyugodt szívvel ajánlom:)

Green Pharmacy Bojtorján Olaj Fejbőrre Argán Olaj Kivonattal

Green Pharmacy Bojtorján Olaj Fejbőrre Argán Olaj Kivonattal
2018. december 20.

Egy teljes estét rajta volt a hajamon.Majd reggel mosás ,szárítás után eszméletlen puha lett a hajam! Alt. hajmosás után pici száraz és ha végig húzom a kezem benne akkor akadozik!Na ennél nem, tökéletessen végig tudom simítani.Ha nem nehezíti el a hajam és nem lesz tőle zsíros akkor ez a tökéletes olaj számomra de majd meg jövök update-el!