bkate4

Regisztráció dátuma: 2018. január 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. január 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

Mixa Optimal Tolerance Micellás Víz Érzékeny és Reaktív Bőrre

Mixa Optimal Tolerance Micellás Víz Érzékeny és Reaktív Bőrre
2019. december 22.

L'Oréal, Garnier és Nivea micellás vizek után kerestem valami újat, mert egyikkel sem voltam teljesen elégedett. Az itt olvasott vélemények alapján esett a választásom erre és most már egészen biztos vagyok benne, hogy maradok is ennél, mert nekem nagyon bevált. Nem hagy filmréteget a bőrön, nagyon szépen eltávolítja a sminket, egyáltalán nem csípi a szemet sem. Tökéletes, csak ajánlani tudom! Ár – érték arányban is szuper.

Primus Natúr Ajakír

Primus Natúr Ajakír
2019. január 11.

Fogszabályzósként nagyon oda kell figyelnem az ajkaim ápolására, mert nagyon könnyen ki tud száradni. Nagyon sok ajakápolót kipróbáltam már (Carmex, Eucerin, La roche-posay), azután bukkantam rá erre és nagyon szeretem, azóta már többször is újravettem.
Vékonyan kell csak felkenni, mivel pici réteget hagy a szájon felkenés után, ezért várni kell néhány percet pl. rúzs használata előtt, míg felszívódik.
Nem utolsó sorban az 1500-2000 ft-os ajakápolók után az 500 ft-os árával is verhetetlen ár-érték arányban.

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz Búzavirág Kivonattal

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz Búzavirág Kivonattal
2019. január 11.

Tettem egy próbát ezzel a kétfázisú micellás vízzel, de nekem nagyon nem vált be. Olajos filmréteget hagy a bőrön és a szemsmink eltávolításánál csíp és maszatol. Elhasználom, mert kidobni nem akarom, de alig várom, hogy végre elfogyjon. Nem ajánlom, nem venném újra.