black-cat

Regisztráció dátuma: 2014. október 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. október 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Alverde Duo-Concealer Eye-Brightener & Wake-Up-Effect

Alverde Duo-Concealer Eye-Brightener & Wake-Up-Effect
2014. október 21.

Féláron vettem, ennyiért jó volt. A koffeines része jó, nem csíp, hűsít, kicsit lelohasztja a duzzanatot, ha épp nem aludtam jól. A másik része is egész jó, jól világosít, az illata meg valami szuper :D Az összetevői meg nagyon szépek.

Manna Ében Arctisztító Szappan

Manna Ében Arctisztító Szappan
2014. október 21.

Végre hogy drogériában is lehet venni! Ki kellett próbálnom, mert mostanában olyan ragyák jönnek ki rajtam mint egy tizenévesen :( 1 hete használom, az arcom puha, újabb pattik nem jönnek ki, a régebbieket meg szépen lelohasztotta. 5 csillag! remélem hosszabb távon még jobb eredményeket hoz.

L'Oréal Color Riche Le Vernis Körömlakk

L'Oréal Color Riche Le Vernis Körömlakk
2014. október 21.

599 Ft-ért vettem a levendulalilát, gyönyörű a színe. Nem tudom mindegyik szín ilyen jó-e, de már 1 rétegben fedett, és 7 nap után (nagyatakarítottam is) is hibátlan volt szinte. 2 rétegben használtam és kentem rá fedőlakkot is. Utálom a L'Oreal állványoknál, hogy a lakkok mintha romlottak lennének, sárgásak és felül valéami lötty ki van csapódva. Eladják drágán és valami undorító. Persze ez biztos a lámpa oka ami felettük van, de akkoris. Szerencsére ennek semmi baja nem volt.