black_cico

Regisztráció dátuma: 2012. március 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. március 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Lovely 3D Gel Shine Top Coat

Lovely 3D Gel Shine Top Coat
2017. szeptember 20.

ez a legjobb gél fedőlakk a világon!

Rdel Young Crazy Matt'n'lasting Szájfény

Rdel Young Crazy Matt'n'lasting Szájfény
2017. szeptember 20.

csak szólok, hogy a héten akciós a Rossmannba, nem mintha az 550ft-os eredeti árával drágának számítana :) de így 400ért jól be lehet tárazni belőle, mert érdemes is!
2 árnyalat tulajdonosa vagyok az egyiket pár hete vettem.. őszies bordót kerestem, a flakonba annak tűnt, azonban a "xoxo" nevű árnyalat egy nagyon élénk, vibráló piros a legjavából és nem a narancsos verzióból hál' Istennek, mert abból már volt egy Maybellinem, hanem igazi francia piros, gyönyörűség főleg az unikornisos highlighteremmel 😄 na a másikat most az akcióban ragadtam meg ő pedig a "trendsetter" árnyalat, vhogy nála is átvert a flakon hisz én naívan azt hittem, h a Lovely kedvenc mattom helyett tökéletes alternatíva lesz, mert h az épp most fogyott el.. na de ezt benéztem, ugyanis felkenve egy sötét nude bordós-barnás színt kapok, ami egyébként igazán őszies és szép, az a tipikus hétköznapra és buliba is okés kategória amit amúgy lájkolok :)
előnyök: felvitele egy álom.. egyenletes, egyszerű, egy rétegben is tökéletes, de lehet rétegezni is, ajak kontúr nélkül is szép végeredmény, hamar szárad pont úgy ahogy kell.. tartós, de könnyen eltávolítható (pl sminklemosó nedves kendővel), remek színválaszték a nude-tól az élénkig, a hétköznapitól az extrémig (huhh van egy élénk lila is, de arról lebeszéltek, de sztem megfogom még venni 😍), olcsó és minőséget hoz! és matt a javából, de tudni kell jól használni, kis kézügyesség nem árt, mert vehetsz eredeti Kylie vagy Hudabeauty-t is, mind "rossz" ha nem tudod használni, persze ezzel nem azt mondom, h nem léteznek tényleg rossz folyékony matt rúzsok..
hátrányok: nem tapasztaltam negatívumot, az egyetlen amit feltudok hozni, h nehéz télleg eltalálni a színt, mert a flakonba is más, az aplikátoron is más és a szádon is, főleg ha megszáradt még sötétül

Trend It Up Ultra Matte Ajakrúzs

Trend It Up Ultra Matte Ajakrúzs
2017. szeptember 20.

nem egy drága cucc alapból sem, de 399ft-os kiárusításba tényleg nem lehetett otthagyni.. főleg, h igazi matt imádó/gyűjtő vagyok :)
430-as árnyalat utolsó darabjára csaptam le, nagyon sötét bordó szín, mattnak matt, de nem eléggé, nos ebből kifolyólag nemis szárít, de vhogy mégsem lett favorit..
előnyök: szép szín, tartós, könnyen javítható
hátrányok: kicsit foltos, rétegezni és építgetni kell, h tömör legyen az összkép, de vhogy mégsem hűha finish, nem eléggé matt, inkább lágy szaténos, sok másik sima rúzsom is ilyen ami nem mattnak lett gyártva, ezis zsíros nekem igaz csak enyhén, ami a legrosszabb az a felvitele a szájszéleknél.. nagyon durván tud kenődni, maszatolódni amitől aztán az egész sminkünk paródiába fordul és inkább a Pennywisera hajazunk 😅 én ilyenkor sos-be visszatörölgettem, javítgattam alapozóval, korrektorral, egy másik cuccnak az aplikátorával mire sikerült télleg szép eredményt elérni, minimum egy ajak kontúr cerka kell hozzá..

5 ÖSSZETEVŐ