black_cico

Regisztráció dátuma: 2012. március 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. március 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Miss Sporty Pump Up Mascara Booster

Miss Sporty Pump Up Mascara Booster
2020. november 11.

nagyon szerettem, régen többször újravettem.. minden tekintetben megfelelő kis cájg volt, most viszont vagy vmit elrontottak a formulán, vagy a Rossmannba az összes eleve bevolt száradva, talán nem vitték nagyon és régóta ott rohadtak, mert amit hazahoztam kb 70%-ig be van száradva, sajnos elég gyengén szuperál..

L'Oreal Paris Voluminous Lash Paradise Szempillaspirál

L'Oreal Paris Voluminous Lash Paradise Szempillaspirál
2020. november 11.

másfél hónap után behal a cucc.. Glamour napokon vettem (szerencsére, amúgy az infarktus kerülgetne), az elején gyönyörű pillákat csinált.. dús, fekete, hosszú és nem is kenődött, jól bírta.. na kb 2 hétre rá elkezdett sűrűsödni, beszáradni.. mostanra alig tudok valamit ki erőltetni belőle, h fogjon, potyog le ahogy kenem, irritálja már a szemem is.. a hab a tortán a mai nap volt, konkrétan ilyen eső féle pára szitálásos idő volt, esernyőt is tartottam a fejem fölé mégis leázott a csodaspirál, pandabumszlikkal mentem be a boltba és póklábakká merevedtek a pilláim, ilyen még életemben SOHA egyetlen párszázforintos spirállal SEM fordult elő, de egy közel 5ezer forintossal igen! ezt is megértük..

RdeL Young 100% Mega-Volume Szempillaspirál

RdeL Young 100% Mega-Volume Szempillaspirál
2020. október 10.

eddig a Maybelline falsies lash liftet használtam, 2x vettem újra, mert az vmi gigantikus szempillákat varázsol, azonban hamar beszárad és drága, így úgy döntöttem behúzom a tutit és előrántok vmi olcsó és jót a régi szép időkből, ott volt a tarsolyba az Essence I love extreme és a Miss Sporty lila narancs flakonos vmi boosterje is.. de megláttam az újraéled Rival me cuccokat és eszembe ötlött, h régen ez egy egész jó cucc volt.. így megvettem, habár sztem kb 400 ft-al mintha megemelték volna az árát.. viszont rohadt nagy csalódás lett, én azért mondhatni ritkán fogok ki rossz spirált, mert úgy állnak a szemeim, h nem hajlamosak kenődni, nem érzékeny, és hosszúak a pilláim, így nehéz elrontanom, maximum a hűha és wow fokozatok különböznek.. nos, ez katasztrófa lett, ahogy felkúszott az ára úgy esett a színvonal :(
a szájmaszk párájától minimál gőzt kap, rendes rátetoválja a szempillámat a szemöldököm alá, egyáltalán nem dúsít, max hosszabbít, szétválaszt, de ilyen cupákokba amitől ilyen vasvilláid lesznek, 2 esélyt adtam neki, de rakás.. tartoztam az ördögnek cirka ezressel :D

5 ÖSSZETEVŐ