Black Fairy

Regisztráció dátuma: 2013. február 17.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. február 17.
Bőrprobléma: -

Essence Bronzed This Way Eyeshadow Palette

Essence Bronzed This Way Eyeshadow Palette
2022. március 9.

Ez a paletta egy kis csoda! Nekem enyhén ráncos, olajosodásra hajlamos, rejtett szemhejam van...ez a termék (megfelelő előkészítéssel) kibírja az egész napot... még a csillámok se ülnek be a redőkbe! Az állaga nagyon kellemes, nagyon szépen pigmentalt, gyönyörűen, egyszerűen lehet vele dolgozni. A csomagolás strapabíró, bírja a táska utazást, és nagyon praktikus a kis tükör is benne.

Catrice 5 In 1 Fixáló Púder

Catrice 5 In 1 Fixáló Púder
2021. november 11.

Nagyon szépen mattít, tényleg vízálló és tartósabbá teszi az előtte felkent alapozót is, ha tudom, hogy tűző napon 10-12 óráit leszek sminkben, ehhez nyúlok, mert megbízom benne. Egyébként a szem alatti korrektort is szépen rögzíti, nem ül bele a ráncokba, nem emeli ki a szárazabb részeket, meg úgy egyáltalán nem ül meg az ember arcán, hanem szépen beleolvad, természetes, nem poros hatást biztosítva.
Rajtam nem tűnt fehérnek sem a végeredmény nyáron se (pedig idén a nyári és az év eleji téli színem között öt árnyalatnyi különbség volt - a téli színem nagyon világos, azon még vékony rétegben a fehér púder is elmenne, de a nyári színemen se rontott).
A csomagolásában lévő tükröt szoktam használni utazáskor, kis mérete ellenére elég kényelmes az egész arcom kisminkeléséhez - de igazából csak lusta vagyok külön tükröt hordani, ez meg a megbízható tartósságú púderem, ami mindig velem van.
Én már túlságosan félek a bőröregedéstől ahhoz, hogy ezt a fényvédőt komolyan vegyem, de támogatom az ötletet, hogy minden arc sminkben legyen valamennyi fényvédő.

Ez a púder a harmadik vízálló áttetsző kompakt fixáló púderem a márkától (különböző típusúak voltak), de ennél a terméknél tudatosult bennem, hogy ha életem végéig csak egy púdert használhatnék, az a Catrice aktuális vízálló áttetsző púdere lenne...Ha elfogy újraveszem - vagy ezt vagy az utódját - és részemről a púder keresés lezárva, amíg nem változik a bőröm. Tökéletesnek nem nevezném mondjuk, mert kicsit "keményebb" az állaga, így el tudom képzelni, hogy bizonyos idő után a megváltozott bőrigényeimnek nem fog megfelelni, de egyelőre tökéletesen illik az arcomhoz.

Jeffree Star Cosmetics Velour Liquid Lipstick

Jeffree Star Cosmetics Velour Liquid Lipstick
2021. november 9.

Unicorn blood van meg. Se az illata, se az aplikátor kialakítása nem tetszik, nem tudok elég precízen dolgozni vele - ezeket még elnézném neki...
...DE csíkosan, foltosan fed, akármeddig várok kifeszített ajkakkal, amint normál helyzetbe kerül a szám, beleül az összes ráncba. Konkrétan magától elkezdett lemászni a számról, nem viccelek, csupán beszédtől úgy néztem ki, mintha valami olajosat ettem volna, szépen a szám belsejéről is eltűnt teljesen meg a szám felett és alatt is elkenődött...röhejes. Azt nem tudom, hogy evést ivást hogy bírja, nekem maszk nélkül, sima beszéd mellett 2 (KETTŐ!!!) óra alatt sikerült szétkenődnie a szám körül mindenhol. A tartósságát még talán lehet esetleg meg is bocsájtanám (NEM), de addig is ronda, amíg rajtam van.
Az ajkaimat egyébként rendszeresen radírozom és hidratálom, úgyhogy ezt egy elég jól karbantartott ajkon hozta össze, és szerencsére nem is éreztem, hogy szárít...

Pocsék.

(Persze tudnék alá primert használni, ami a gagyi rúzsokat is fenttartja meg használhatnék ajakkontúrt is, de ennyi pénzért NEM VAGYOK hajlandó "dolgozni" azért, hogy jobb legyen...ennyi pénzért magától kellene legalább használható minőségűnek lenni, ez pedig nem az. Ha az 1600 forintos folyékony rúzs kibír rajtam 6 órát, és még szebben is kopik, nem hiszem, hogy olyan rémesen nagy elvárás lenne ettől a vacaktól, hogy legalább picit működjön.)

1 MÁRKA

CR