Black Fairy

Regisztráció dátuma: 2013. február 17.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. február 17.
Bőrprobléma: -

Lush Mercury Retrograde Fürdőbomba

Lush Mercury Retrograde Fürdőbomba
2020. február 17.

Az illata nagyon kellemes, viszont nekem a különböző színek feloldódás közben nem igazán jöttek ki...Persze, szép sötét narancsszínű lett a víz, a bőröm puha és hidratált volt - ha kapható lenne/újra kapható lesz, mindenképp szeretnék még belőle. :)

Sleek Lifeproof Concealer

Sleek Lifeproof Concealer
2020. február 16.

Elég vegyesek az érzéseim vele...Az állaga meglepően híg...szépen eldolgozható, gond nélkül építhető, én a szem alatti karikáimra használom, és bár elfedi őket nagyon szépen, nem feltétlen javasolnám szemkörnyékre. Ugyanis borzasztóan szárít - ez nem okoz hosszú távon gondokat, elég egy testes szemkrém éjszakára, és heti nagyjából kétszer, maximum háromszor használom csak a terméket amúgy is...Teljes száradás után nem ül bele a szemkörnyéki ráncaimba és nagyon szép tartós, akár 10-11 órát is kibír, arról nem is beszélve, hogy teljesen víz, dörzsölés és vizes dörzsölés álló. Viszont az elmúlt 6-7 évben idő előtti szemráncokkal küzdöttem (tudom, mit ír a profilom, de év elején van a váltás, még csak 24 vagyok), és valahogy ez a termék kimondottan pocsékul mutat rajtam...Sokkal...öregebbnek, dehidratáltnak tűnik a szemkörnyékem, és akármennyire jól fed, és nem ül meg a bőrömön/ráncokban, az összhatás nem szép.

Legszívesebben 4,5 csillagot adnék, ugyanis nagyon jó minőségű termék, nagyon jó áron és a négy csillag kevés...Meg az se az ő hibája, hogy szemráncosodással küzdök évek óta...viszont "csodaszernek" nem tudom nevezni.

Sleek True Colour Rúzs

Sleek True Colour Rúzs
2020. február 9.

Russian roulette van meg, ez egy nagyon szép sötét piros szín, a matt kategóriába tartozik.

A felvitele nagyon egyszerű, kényelmesen lehet használni, egyenletesen fed, nagyon intenzív színe van. Ajakkontúr nélkül sem mászik el, nem szárít, nem ül bele a ráncokba. Óvatos ivást bírja, evésnél sajnos kopik - szerencsére nagyon egyenletesen, nem "keretesen", így ez annyira nem zavaró, de azért érdemes magunknál tartani, hogy újra kenjük, ha úgy van. Poharakat/evőeszközöket megfogja végig.

Amikor átfordítom az ajkamban lévő patkót, a kis golyó a végén mindig lemaszatolja a rúzst, de nem kopik a piercing szára alatt feltűnően...Általában a patkóm átfordításánál kezdem a rúzsok tartósságának mérését és ez sajnos elbukott rajta, ezért egy csillagot levonok...Ettől függetlenül nagyon jó terméknek tartom, és javaslom mindenkinek.

1 MÁRKA

CR