BlackDemon

Regisztráció dátuma: 2013. január 29.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. január 29.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Wella Pro Series Color Sampon

Wella Pro Series Color Sampon
2013. szeptember 11.

Egy hete vettem meg a Rossmannban 500 ft volt kiárusítás miatt, gondoltam egy próbát megér. Jól tisztít, nem szárít, nem zsírosít. Jól habzik, sőt talán túlságosan is jól. Viszont meg mosott vizes hajjal el alvás az nem vált be.. másnap úgy szállt a hajam, hogy vax és a hajlakk sem segített. Majd megőrültem!! :D Nem újra vevős, de nem is csalódás.

Baba Sampon Száraz Hajra

Baba Sampon Száraz Hajra
2013. szeptember 4.

Azt hiszem januárban vettem meg. Egyik este döbbentem rá, hogy elfogyott a samponom és Tescoban hirtelen ő volt szimpatikus. Kétszer mostam vele hajat.. eszméletlenül viszketett tőle a fejbőröm, sőt a vállam, mellkasom, hátam ( amihez hozzá ért a hajam) is elviselhetetlenül viszketett. Mivel 2-3 naponta mosok hajat ezért durván 5 napot végig szenvedtem mire rájöttem, hogy a sampon miatt viszketek. Pedig egyáltalán nem érzékeny a bőröm, de nem merek kísérletezni a Baba samponokkal ezek után. :/

Vichy SPF50 Capital Soleil Dry Touch Napvédő Fluid Arcra Mattító Hatással

Vichy SPF50 Capital Soleil Dry Touch Napvédő Fluid Arcra Mattító Hatással
2013. május 7.

Imáááádom!!!!!!!!! Két hete használom, mattít jól hidratál. De ami a legjobb, hogy amióta használom egyetlen egy pattanás nincs az arcomon! Nem vagyok az a hűű de nagy pattanásod, de sajnos mindig volt 2-3 kisebb amitől frászt kaptam. Meg kapja az öt csillagot bár én tízet adnék szívem szerint! :) :)