blairIRL

Regisztráció dátuma: 2015. május 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. május 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence Made To Sparkle Highlighting & Transforming Prismatic Palette

Essence Made To Sparkle Highlighting & Transforming Prismatic Palette
2018. szeptember 10.

A karácsonyi kiadású termékek a legjobbak! Ezt is januárban vettem, és szinte minden alkalommal, amikor sminkelek, ehhez nyúlok, még mindig nagyon sok maradt benne! Sajnos az arany színből már leértem a doboz aljáig :( Nem potyog szét a csillámpor, építhető a fényessége és egyszerűen jó ránézni a dobozára. Remélem, idén is kijönnek egy hasonlóval, mert nekem nem jutott eszembe, hogy többet is bezsebeljek!

NYX Lip Lingerie Lipstick

NYX Lip Lingerie Lipstick
2018. szeptember 10.

Az a helyzet, hogy minden szuper ezzel a rúzzsal kapcsolatban, csak egyszerűen az összes sötétebb árnyalatú lesz felkenve mint az üvegben! Viszont tényleg tartós, nagyon tetszik!

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2018. szeptember 10.

A Loyalist és a Dreamer nevű rúzsokat zsákmányoltam be, előbbi egy természetes nude, halványrózsaszín, másik pedig egy igazi Barbie-s élénkrózsaszín árnyalat. Sajnos az én ajkaimon a Loyalist sokkal tartósabb és hamarabb bemattul, a Dreamertől sokáig összeragad a szám, így azt nem túl kényelmes viselnem :\ Érdemes kipróbálni vásárlás előtt, mert a folyékony színéhez képest az összes jelentősen oxidálódik. A Loyalistról egyébként azt gondoltam, hogy sokkal barackosabb lesz a színe, bár belegondolva, az talán nem lett volna olyan természetes mint így, hogy egy nagyon picikét berózsaszínül :)