BlairM

Regisztráció dátuma: 2017. november 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. november 14.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Ziaja Narancsolajos Tusfürdő-Bőrradír Mikrogranulátumokkal

Ziaja Narancsolajos Tusfürdő-Bőrradír Mikrogranulátumokkal
2019. április 29.

A sok 5 csillagos visszajelzés miatt gondoltam teszek egy próbát. Nagyon intenzív narancsos illata van, elsőre talán émelyítő is kicsit. Tetszik benne, hogy nagy szemcséi vannak és a felületre kenve könnyű elmasszírozni a bőrön. Heti két alkalommal használom és eddig nekem bevált, de sajnos a narancs nem a kedvencem, így nem venném újra. Összességében pozitívan értékelem.

Lancôme L'Absolu Rouge Hidratáló, Formázó Ajakrúzs

Lancôme L'Absolu Rouge Hidratáló, Formázó Ajakrúzs
2018. december 20.

A megszokott Lancome minőség. A választásom egy csodaszép matt bordó színre esett, 505 Adoration árnyalat. Remek a textúrája, jól hidratál, könnyen felvihető, krémes állaga van és nagyon szépen fed. A tartósságával is meg vagyok elégedve, eddig talán ő a legjobb rúzsom. Gyönyörű színekben kapható!

MAC Prep+Prime Highlighter

MAC Prep+Prime Highlighter
2018. december 18.

A sötét szem alatti karikák eltűntetésére vettem, a barátnőim jó szívvel ajánlották, így gondoltam nem foghatok mellé. Light Boost árnyalatot használok, nagyon kellemes, lágy, nem ragacsos tapintású. Egyszerűen felvihető és gyönyörűen fed. A termék ecset részét csak az adagoláshoz használom, egyéb célra szerintem sem alkalmas. A karikákat teljesen eltűnteti és sikerült színben is a megfelelőt kiválasztanom. Nekem simán megér 5 csillagot!