BlazonIsle

Regisztráció dátuma: 2018. október 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. október 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Uriage Age Protect Ránctalanító Fluid

Uriage Age Protect Ránctalanító Fluid
2019. március 29.
(!)

Tesztelésre érkezett hozzám és lassan 3 hónapja használom minden reggel, szorgalmasan. Még mindig van a tubusban, pedig nem sajnálom a bőrömtől, így kiadósság tekintetében mindenképp 5 csillagot érdemel. Továbbá ennek fényében már nem is tűnik olyan borsosnak az ára.
A kérm textúrája nagyon kellemes, könnyen beitta a bőröm, valóban remek sminkalap. Nem zsírosodik, fénylik tőle az arcom jobban, mint bármely más krémtől, bár az első hetekben eléggé pattanásos lettem tőle. Mivel retinol tartalmú termék utóbbi nagy meglepetésként nem ért, számoltam ezzel az eshetőséggel. Szerencsére ez a tisztulási folyamat hamar lecsengett, azóta semmi problémám nem volt e tekintetben, valamint a meglévő foltjaim is szépen halványulnak.
Genetikai okoból a nasolabialis redő nekem már most igen szembetűnő, de a krém használata óta láthatóan lágyult ez a vonal.

Eucerin Acute Ajakbalzsam

Eucerin Acute Ajakbalzsam
2018. december 19.

A valaha volt legjobb ajakápolóm. A hűvös idő beköszöntével egyidőben kezdtem el használni és azóta sem kisebesedve, sem kirepedezve nem volt a bőröm. Szeretem, hogy fényes, így olyan mintha szájfényt viselnék.

Essence My Must Haves Mono Szemhéjpúder

Essence My Must Haves Mono Szemhéjpúder
2018. december 18.

A sárga "dare to shine" árnyalatot vettem meg, és hááát annyit ér, mint halottnak a csók. Nagyon gyengén pigmentált és emiatt itt véget is ért a közös pályafutásunk, tartósságáról, eldolgozhatóságáról nem tudok nyilatkozni. Szemhéjpúderalapnak még elmegy, szóval ez lesz a sorsa.