BlghH

Regisztráció dátuma: 2017. május 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. május 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Alverde Med Tusfürdő Gyógyvízzel Irritált Bőrre

Alverde Med Tusfürdő Gyógyvízzel Irritált Bőrre
2017. december 27.

Rendkívül érzékeny a bőröm, sajnos gyakran előjönnek az ekcémás tünetek (viszket, piros, kiszárad, kisebesedik, ilyenkor pedig a tiszta langyos víz is csípi), így különösen megválogatom az alkalmazott kozmetikumokat. Az összetevők alapján esett a választásom erre a tusfürdőre (+ az Ultra Sensitive társára). Pont egy "sebes" időszakomban használtam először, és legnagyobb meglepetésemre még a friss sebet sem csípte! (Az Ultra Sensitive ugyanez, hatásban semmilyen különbséget nem vettem észre a két tusfürdő között, talán a Sensitive picit krémesebb a jojobaolaj miatt, bár abban alkohol is van sajnos.) Szerelmünk itt kezdetét is vette, nem vagyok hajlandó mást használni, nekem eleget bizonyított. Mellesleg szerintem kellőképpen habzik és a natúr illatát is szeretem. Az pedig, hogy önmagában nem gyógyítja az ekcémát, nos, nem is erre lett kitalálva.

3D-4D Műszempilla

3D-4D Műszempilla
2017. december 27.

Sajnos csak rossz tapasztalatom van. Kétszer is megpróbálkoztam vele, két különböző szakembernél, de mindkét alkalommal ugyanaz lett a vége.. a saját pilláim teljesen tönkrementek. Alapvetően nagyon hosszú, elég dús szempilláim voltak, a sminkelésen szerettem volna spórolni. Felrakás után nagyon elégedett voltam, imádtam, de később minden egyes töltésnél egyre kevesebb saját pillám volt, amire pakolni lehetett volna. Mindkét szakember azzal a szöveggel nyugtatgatott, hogy ez normális, ez egy ilyen fázis ("alszanak a pillák"), kövi alkalomra növésnek indulnak. Nem így történt. A végén a saját pilláimból mindössze apró csonkok maradtak, már ahol maradtak.. Hetekig/hónapokig tartott, mire vállalhatóra visszanőtt, de azóta se olyan, mint előtte volt :( Véleményem szerint nem csupán szakember függő, hanem az egyén adottságai is közrejátszanak abban, hogy mennyire bírják ezt a saját szempillái.

Nivea Creme

Nivea Creme
2017. október 19.

Érzékeny, ekcémára hajlamos bőrre nem ajánlom (csúnyán kisebesítette a kezeim). Arcra sem szabad rendszeresen kenni, eltömíti a pórusokat.