BLia

Regisztráció dátuma: 2017. március 27.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. március 27.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

Schauma Wonderfull Sampon

Schauma Wonderfull Sampon
2018. április 18.

Ez a sampon lett az aktuális kedvencem. Tényleg dúsít, 3 napig puha, fényes és friss tőle a hajam (más samponoktól a 2. napon már összeesik). Én nem érzem zavarónak az illatát sem. Egyelőre imádom, remélem, nem "romlik el" :-)
Update: sajnos elromlott. Zsírosítja a hajamat, az első napi jó tartás másnapra lelapul, viszket a fejbőröm tőle. Kár érte :-(

Yves Rocher Vertige Longueur Szédítő Hosszúság Szempillaspirál

Yves Rocher Vertige Longueur Szédítő Hosszúság Szempillaspirál
2018. április 18.

Először nagyon megtetszett, hogy ilyen kicsi a kefe, gondoltam, hogy így könnyebben ki tudom majd festeni azokat a pillákat is, amiket eddig nem sikerült elérnem. Számomra azonban sajnos használhatatlan. Mintha egy fogpiszkálóval próbálnám meg felvinni a festéket, ami nem tapad rendesen, viszont ahol igen, ott nagyon, összeragad, lepereg, szóval nem jó. Sajnálom, pedig lehetne jó is.

Mizon Hyaluronic Ultra Suboon Cream

Mizon Hyaluronic Ultra Suboon Cream
2018. március 28.

Nem rossz a krém, puha, hidratált bőrt eredményez, szépen feltölt, de amint beszívódik nekem elmúlik ez a hatása. E-bayről rendeltem és ahogy összenyomtam a tubust, a fele üres volt, pedig le volt zárva. Lehet, hogy én látom rosszul és ez a normál csomagolás, de ez tuti nem 45 ml. Volt esetleg valakinek hasonló tapasztalata? Vagy csak rossz eladót fogtam ki?