Blizz4rd

Regisztráció dátuma: 2016. december 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. december 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Old Spice Whitewater Tusfürdő

Old Spice Whitewater Tusfürdő
2021. január 12.

Az biztos, hogy ennél nem spóroltak a parfümmel, nagyon intenzív az illata, talán túlságosan is, ami abban is megnyilvánul, hogy tényleg sokáig ott marad a bőrön. Az én érzékeny bőrömmel nem teljesen kompatibilis, de amire kitalálták, azt végül is teljesíti. :)

Old Spice Whitewater Deodorant Stick

Old Spice Whitewater Deodorant Stick
2021. január 12.

Tartós az illata és nem irritál. (Nem a kedvenc Old Spice illatom, de ez annyira szubjektív, hogy emiatt nem tudok csillagot levonni.)

Uriage D.S. Habzó Gél Seborrheás Bőrre

Uriage D.S. Habzó Gél Seborrheás Bőrre
2019. január 7.

Az eddigi legnagyobb csalódásom.
Adtam neki pár nap esélyt, de minél többet használtam, annál inkább azt vettem észre, hogy éppen az ellenkező hatást érte el nálam.
Az arcom kipirosodásában nemhogy nem segített, de már közvetlenül arcmosás után is eszméletlenül száraznak éreztem a bőrömet (konkrétan fájt, csípett), majd pár nap után teljesen tragikussá (kérges tapintásúvá, illetve menthetetlenül pirossá) vált szinte az egész arcom.
Samponként is adtam neki esélyt, és eleinte nem fedeztem fel az arcomnál elmondható panaszokat, viszont mostanra erősen hámló és viszkető, piros foltok keletkeztek a fejbőrömön, amilyenekkel hosszú hónapok óta nem találkoztam (pedig ezelőtt „jó parfümös” Head & Shoulderst használtam).
(Konkrétan szteroidos krémet kellett használnom, hogy helyrebillentsem a bőrömet.)