Blizz4rd

Regisztráció dátuma: 2016. december 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. december 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Uriage D.S. Habzó Gél Seborrheás Bőrre

Uriage D.S. Habzó Gél Seborrheás Bőrre
2019. január 7.

Az eddigi legnagyobb csalódásom.
Adtam neki pár nap esélyt, de minél többet használtam, annál inkább azt vettem észre, hogy éppen az ellenkező hatást érte el nálam.
Az arcom kipirosodásában nemhogy nem segített, de már közvetlenül arcmosás után is eszméletlenül száraznak éreztem a bőrömet (konkrétan fájt, csípett), majd pár nap után teljesen tragikussá (kérges tapintásúvá, illetve menthetetlenül pirossá) vált szinte az egész arcom.
Samponként is adtam neki esélyt, és eleinte nem fedeztem fel az arcomnál elmondható panaszokat, viszont mostanra erősen hámló és viszkető, piros foltok keletkeztek a fejbőrömön, amilyenekkel hosszú hónapok óta nem találkoztam (pedig ezelőtt „jó parfümös” Head & Shoulderst használtam).
(Konkrétan szteroidos krémet kellett használnom, hogy helyrebillentsem a bőrömet.)

Eucerin Anti-Redness Bőrpír Elleni Arcápoló

Eucerin Anti-Redness Bőrpír Elleni Arcápoló
2017. december 2.

Azt hiszem, végre megtaláltam az ideális (de mindenképpen az eddigi legjobb) krémet az arcbőröm kipirosodására. El sem akartam hinni, annyi szenvedés után mennyire hatásos volt már egy-két használat után.
A hidratáló hatása talán egy fokkal lehetne erősebb, de nekem még így is sikerült annyira rendbe raknia az arcomat, hogy csak este kell ezzel bekennem, míg korábban egy délután alatt két-három tocsogós szintig arckrémezés után is másnap már korán könyörgött az arcom hidratálásért.

Baba Intenzív Testápoló Nagyon Száraz Bőrre

Baba Intenzív Testápoló Nagyon Száraz Bőrre
2017. november 14.

Ez tipikusan az a krém, ami egynek elmegy. Nem a legerősebb hidratáló hatású testápoló, kicsit vizes, egy hajszálnyival gyorsabban is beszívódhatna, de legalább kellemes árú, és ehhez viszonyítva a hatása is korrekt. Számomra külön plusz pont a semleges illat (kár, hogy egyáltalán van benne illatanyag).