Blondi

Regisztráció dátuma: 2017. május 31.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. május 31.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Diamond Nails 9W UV-LED Kombinált Lámpa

Diamond Nails 9W UV-LED Kombinált Lámpa
2019. július 3.

Amikor működik, akkor nagyjából teszi a dolgát, bár nálam is előfordult, hogy a körmök szélén nem kötötte meg a lakkot. DE!!! Amint lejárt róla a garancia szinte egyből tönkre is ment. Először csak bizonyos pozíciókban világított (nyilván a kábelelét kellett megfelelő pozícióba tartani, amivel percekig szenvedtem, hogy eltaláljam), majd be se kapcsolt egyáltalán. Tegyük hozzá, hogy mindig vigyáztam rá és nem tettem el sose úgy, hogy a zsinór megtörhessen véletlenül.

Isana Aktiv-Kohle Tuchmaske (régi)

Isana Aktiv-Kohle Tuchmaske (régi)
2019. március 12.

Borzasztó, folyik belőle a fekete lé... Pihentető pakolásnak tettem fel, egy jó könyv mellett szerettem volna élvezni a hatásait. A vége az lett, hogy moshattam ki gyorsan az ágyneműm és a felsőmet, nehogy benne maradjon ez a fekete "cucc". Cucc, mert elég távol áll egy hidratálótól, konkrétan víz állagú. Soha nem veszem újra, és nagyon megbántam. Aki véletlen megveszi csak és kizárólag kádban vagy tusolóban használja!

Alverde Bio Rózsavíz

Alverde Bio Rózsavíz
2018. május 24.

Elfogyott, újravettem 😊. Szuper kis permet, felfrissíti az arcot, nem ragad, gyorsan szárad. Reggel és este használom az arcápolási rutinom részeként, de előfordul, hogy napközben is felfrissítem vele a bőröm. Úgy vettem észre kevésbé problémás a bőröm, mióta használom. Csak ajánlani tudom. ☺️