blondie95

1965 pont

Regisztráció dátuma: 2016. február 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

1965 pont

Regisztráció dátuma: 2016. február 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2020. június 10.

Elképesztő, hogy évekig képes voltam magamra kenni / használni a sok drogériás szemetet. Annyira örülök, hogy rátaláltam erre.. Sokat változott a bőrápolásom az elmúlt pár hónapban, ez a lemosó pedig a mindennapjaim része lett. Egyszerűen tökéletes, nem is kell ragozzam. 5 millió csillagot neki!
AMÚGY egy tudatos sminklemosás-arctisztítás úgy nézne ki, hogy 1. lépés pl. Mixa micellás víz, 2. lépés pedig ez a lemosó.

CeraVe Moisturizing Cream

CeraVe Moisturizing Cream
2020. június 10.

Testes krém, de mivel száraz bőrre való, így annak is kell lennie. Most ezt rendeltem és nem a nappali arckrémjét amiben van spf, pont ezért mert nekem az nem hidratált eléggé. Kenem mindenhova, arc, test, kéz stb. tökéletesen teszi a dolgát, igazi multifunkcionális krém, sokáig elég lesz, az ára pedig bomba. :)

St. Moriz Fast Tanning Mousse

St. Moriz Fast Tanning Mousse
2020. június 3.

Szó szerint szinte azt tudom írni mint pár lommenttel alattam a másik 3 csillis vélemény. Igen vegyesek az érzelmeim, hol utálom és átkozom, hol imádom. Megpróbálom összefoglalni kezdeném a negatívumokkal, ugyan tudom nagy most körülötte a hype.
- Borzasztó nehéz és pepecselős felvinni, főleg lábfej, boka, térd hajlat felkar, csukló, kézfej, arc, mell hát úgy nagyjából mindenhova. Ha fontos eseményre megyek van, hogy a felét leizzadom koncentrálásomba :D TIPP: vékonyan vidd fel, úgy nagy gáz nem lesz, viszont ütős szín se
-Ha előtte borotválom pl. a lábam, márpedig borotválom, beleül a pórusokba, és olyan mintha full mitesszer lenne az egész, ugyanez vonatkozik minden borotválandó területre.
- Sajnos tévedés, legalábbis nálam, hogy kiváltja a szolit. Szolis bőrön eleve nem olyan sárgás, kiegészítésnek jó, de próbáltam rákenni a full lekopott fehér alapszínemre, kabaré
-Bárhova lecsöppen kuka
-Az első zuhiig jó a szín, aztán eltávozik, második zuhany után mintha sose lett volna. Ugyan én este kenem fel, radírozott bőrre, és csak másnap este mosom le. de az nagyon nagyon fontos h az első jósok órában ne érje víz, mert foltos.
-Száraz bőrön atom foltosan kopik, nagyjából mintha pikkelyes lennél
-Notinon kesztyűvel azért húzós volt az ára, én többet vártam

Legnagyobb előnye viszont pont az, hogy ha egy alkalomra vagy akárhova szeretnél tényleg erősebb színt, akár rétegezéssel is de pár órán belül eléred. persze tökéletes nem lesz, de a ruha ápol és eltakar :D