BloodoftheLamb

Regisztráció dátuma: 2019. október 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. október 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Catrice The Modern Matt Collection Szemhéjpúder Paletta

Catrice The Modern Matt Collection Szemhéjpúder Paletta
2019. október 21.

Szép színek, jó alappal a világos bőrömön rendben vannak, de nem túl pigmentáltak. A Sculpt szín meg inkább fényesnek tűnik mint mattnak. Akkor veszem elő ha natúr sminket akarok csinálni, mert ezzel nem fenyeget a veszély hogy túltolom.

Urban Decay Original Eyeshadow Primer Potion

Urban Decay Original Eyeshadow Primer Potion
2019. október 21.

Jó cucc, szupertartós vele a smink.
Egyébként annyival tud többet a Catrice szemhéjalapjánál, hogy tömörebben veszi fel a szemhéjpúdert, egy réteg elég rá, cserébe néha úgy érzem nehezebb elsatírozni.
De este úgy kell lerobbantani a szememről, ha valakinek nagyob redős, vagy olajos szemhéja van, vagy hajlamos leizzadni a szemfestéket, annak egyenesen megváltás lehet.
Azért kap csak négy csillagot, mert kb ugyanezt jóval olcsóbb termékek is tudják.

Kat Von D Beauty Lolita

Kat Von D Beauty Lolita
2019. október 21.

Elsőre kicsit egyhangúnak találtam a palettát, valahogy túl rózsaszín. A világos színeket nem igazán tudom kihasználni, de a Lolita és a sötétebbek valami csodálatosak, van valami igazán különleges bennük.
A minősége, pigmentaltsága kiváló, ugyan porol kicsit, de nagyon örülök, hogy végül rászantam magamat hogy megvegyem, szomorkodtam volna miatta, ha kiárusítjak, és utána döbbenek rá, hogy miről csúsztam le.