blue_violet

Regisztráció dátuma: 2014. október 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. október 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 7 vétel
Megnézem

MAC Paint Pot

MAC Paint Pot
2018. december 2.

Hát mondanám, hogy ilyet egy olcsóbb termék is tud, de sajnos ez nem így van :D Tartós és nem ül bele a ráncokba/redőkbe!!! Azt hittem ilyen nem létezik, de ezek szerint igen. A bare studyt használom jelenleg. Ecsettel minimális kell belőle. Arra vigyázzatok nagyon, hogy jól rá legyen csavarja a teteje, különben beszárad!

Sokan panaszkodnak arra, hogy nem lehet összedolgozni más szemhéjpúderrel. Én ezt cáfolnám, legalábbis a bare studyt árnyaltam egy sötétebb lila színnel (Revolution paletta), és teljesen jól működött, így a fedő szín is tartósabb maradt persze.

Lovely K-Lips

Lovely K-Lips
2018. október 26.

Nagyon könnyű vele dolgozni, és szép az eredmény. Mattos, de nem szárít. Rossmannban gyakran akciós is ráadásul (a héten is). Lovely lips jött velem haza, jobb szertem az élénk, kicsit vibrálóbb szineket. Azt sajnálom, hogy nincs még egyelőre egy dögösebb piros árnyalat belőle.

Estée Lauder Revitalizing Supreme Global Anti-Aging Eye Balm

Estée Lauder Revitalizing Supreme Global Anti-Aging Eye Balm
2018. október 15.

31 leszek, bár sokak szerint nem nézek ki 18-nak. Viszont megjelentek a szemem alatt ezek a pici ráncok. Eléggé ráparáztam. Vettem niveat, ilcsi és dr organic terméket, majd jött ez. Már egyetlen használat után picit halványított rajtuk, remélem ez így is marad.
Azért kap 4 csillagot, mert elképesztően drága. Mondjuk minimális elég belőle a szemeknél, hátha nagyon sokáig elég lesz.