Blueberry

Regisztráció dátuma: 2011. december 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. december 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Lisap Ultimate Hajvasaló Folyadék

Lisap Ultimate Hajvasaló Folyadék
2017. április 17.

Nekem is fodrász használta, szerelmes lettem az illatába, később itthonra is vettem egyet, azóta meg már sokadszor. Kedvenc hajápolási termékem egyike. Próbáltam vizes hajra, aztán vasalás előtt is, így duplán kicsit sok a hajamnak, de vasalás előtt használva tökéletes eredményt hozott. Nagyon puha és a következő hajmosásig egyenes marad tőle a hajam, ami nagy szó. Biztos védi a hajam is, mert ugyanakkor adja meg a hajam magát, mint máskor. A rakoncátlan babahajakat is kordában tartja, mert nem áll mindenfelé. Biztos, hogy még sokszor újra fogom venni.

GHD Straight & Smooth Spray

GHD Straight & Smooth Spray
2017. április 17.

Nagy reményeket fűztem hozzá, már csak az ára miatt is, és mivel a hajvasalóiktól mindenki el van ájulva, ezért gondoltam a hajápolási termékük is majd valami csoda lesz.
Az illata finom, babapúderes, ezt szerettem. Fújtam vizes hajra és szárazra is vasalás előtt, de semmivel nem tud többet, mint más termék. Persze én azt képzeltem, hogy ezzel a következő hajmosásig olyan lesz a hajam, mintha most jöttem volna a fodrászól. Valószínűleg az elvárásaim voltak nagyok, ezért a csalódás. Szálkátlanításban semmit nem segít szerintem, mert pont hajvágás előtt álltam, és bizony látszott ezzel is, hogy már ideje pár centit levágnom a hajamból. Más termékkel sikerült elérnem, hogy ez ne látszódjon. Egyébként aránylag tartós volt a hatása, bírta a ködös reggeleket úgy ahogy, de ezért a mennyiségért és pénzért én extrát vártam.
Ami fontos, hogy én nem GHD vasalóval használtam, hanem sima Remingtonnal, de szerintem ez nem befolyásolja az eredményt.

Syoss Keratin Heat Hővédő Hajformázó Spray

Syoss Keratin Heat Hővédő Hajformázó Spray
2017. április 17.

Elég sok hővédőt kipróbáltam már, mert 10 éve vasalom a hajam. Igaz most már csak hajmosás után, de így is mindig odafigyelek arra, hogy használjak ilyen sprayt, mert a hajvasalási mániám kezdetén nem használtam és bizony meg is látszott. Úgyhogy igen, biztos van valami hatása ezeknek, hisz akkor nem lenne majdnem derékig érő hajam.
A fodrász mindig a Lisap márkájút használta, imádom az illatát, hatását is, azt vettem legtöbbször újra, de ugye egy idő után meguntam, ezért akartam másikat. Most nem sorolom miket próbáltam, de volt köztük egy GHD is, a maga 5000 Ft-os 120 ml-vel és az sajnos csalódás volt. Ezért mikor elolvastam az első két véleményt erről, gondoltam kipróbálom. Egyszer használtam Syoss sampont, még évekkel ezelőtt, nem vált be, így a márka felé se néztem, de gondoltam teszek egy próbát ezzel.
Először fújtam vizes hajra is, utána körkefével szárítottam és meglepődtem, mert valóban szép, rendezett volt a hajam. Aztán vasalás előtt is befújkáltam vele, na így már picit sok volt, hamar zsírosabb lett a hajam, de hatásban valóban tökéletes frizurát kaptam. Mivel hajszárítás előtt mást használok, ezért a dupla adagot így mellőzöm, viszont vasalás előtt már csak ezt használom és így is csodás az eredmény. Tartósan egyenesen marad a hajam, nincs semmi tolakodó illata, nem ragasztja össze, tényleg szuper. Hatásához képest az ára vicc. Azért még várnék vele egy nyári párás meleg időt, hogy akkor hogyan viselkedik, de szerintem nem lesz gond vele.
A hosszúság miatt nem marad meg a göndörítés a hajamban sehogy se, de ki fogom próbálni, hogy ha ezzel befújom és besütöm, meddig tart. Ha kibírja, akkor csodaterméknek nyilvánítom. :)

1 ÖSSZETEVŐ