bluecinnamon

Regisztráció dátuma: 2018. március 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. március 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2021. június 30.

Nagyon szerettem volna azt hinni, hogy ez egy jó hajpakolás, de sajnos korántsem. A mesés illatán kívül nem igazán tudok semmit kiemelni. Nem érzem hogy jobban ápolná a hajamat mint bármelyik balzsam, sőt, egyáltalán semmi változást nem látok. Kipróbáltam már nedves, illetve száraz hajon, egyik sem az igazi.
Csak azért adok 3 csillagot, mert az illata napokig megmarad a hajon.

Gliss Kur Hair Repair Glanz Tonic

Gliss Kur Hair Repair Glanz Tonic
2021. június 30.

Nagyon gubancolódik a hajam, így gondoltam ezt is kipróbálom. Én hajmosás után szoktam általában használni, tényleg selymessé és kifésülhetővé teszi a hajamat.
Azonban azt muszáj megjegyezni, hogy mellette hajolajat is használok rendszeresen, így nem tudom megmondani hogy önmagában használva valóban szárítja-e a hajat, ahogy azt az előttem szólók is írják.
Összességében azt kell hogy mondjam, meg vagyok vele elégedve.

L'Oreal Paris Elseve Color-Vive Purple Shampoo

L'Oreal Paris Elseve Color-Vive Purple Shampoo
2021. június 30.

Talán ez az egyetlen olyan drogériás hamvasító sampon, ami teszi is a dolgát. Az alap hajszínem sötétbarna, de egy pár éve elkezdtem melíroztatni. Mondanom sem kell, a sárga és a narancs összes árnyalata játszott már a hajamon, de ennek a terméknek hála sikerült neutralizálni ezeket. Annak ellenére hogy lila samponként hirdeti magát, külön pluszpont, hogy tényleg vannak benne kék pigmentek is, így nem csak a csibesárga ellen jó.