BlzsLili

Regisztráció dátuma: 2021. január 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2021. január 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Misslyn Summer Pop Art Powder Blush

Misslyn Summer Pop Art Powder Blush
2021. február 26.

Nekem nem a limitált kiadás van meg, hanem azt hiszem a "be my flamingo" szín, ami egy szép, intenzív rózsaszínes korall árnyalat.. Inkább matt finishű. Szerintem ár-érték arányban jók a Misslyn termékek. Viszont én nem találtam meg azt a pirosítót még, ami tartós lenne rajtam, ez sem kifejezetten az.. De szerintem ez az én saram is mert piszkálom az arcom azért. Összességében jó termék.

Avon Planet Spa Korean Charcoal Mélytisztító Arclemosó

Avon Planet Spa Korean Charcoal Mélytisztító Arclemosó
2021. február 26.

Nézzük csak.. Hát nekem hormonális aknés a bőröm. Nyilván csodát nem művel vele, de nem irritálja és nem is "nyikorog" az arcbőröm tőle. Ami a sminket illeti, lehozza de nekem kicsit nagyobb tisztítóerő kell ahhoz, így nem érzem 100%-ig sminktelennek az arcom, ha csak ezzel mosom le mondjuk. Ár-érték arány jó, egynek elmegy.

Maybelline Make-Up Dream Urban Cover

Maybelline Make-Up Dream Urban Cover
2021. január 23.

Jajj, nagyon vegyes érzéseim vannak. A magas spf miatt vettem meg és ugyan tél van, nyáron is tesztelni kéne, hogy hitelesebb legyen a véleményem, de nekem kicsit megül a pórusaimban jelenleg, a színskála sem a legjobb és kiemeli a száraz részeket.. Ha alá hidratálok nem szörnyű, de akkor meg kicsit fog.. Púderrel meg megint száraz részt emel ki. :D.. Nekem kicsit sok a púderes illat is egy alapozóban és ebben is. Úgy hiszem Catrice minőség, és ezért az árért ott is találok ilyet, ha nem olcsóbban. Nyárra leszek kíváncsi még, bár jelen pillanatban úgy érzem nem venném újra ezt az alapozót.