bnoncsi

Regisztráció dátuma: 2019. október 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2019. október 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Syoss Brow Tint Tartós Szemöldökfesték

Syoss Brow Tint Tartós Szemöldökfesték
2022. augusztus 3.

Örülök, hogy végülis meg mertem venni. Nekem is elég kevesebb adag, mint ami írva van. Csak úgy saccra keverem be a 2 összetevőt, de elrontani nem tudtam. A pálcika fésűs részével szépen fel lehet vinni a tövekre is a festéket. Az egyik szemöldököm fele fehér, de nagyon szépen tudom a festéket eloszlatni, ha félre menne, akkor gyorsan le lehet törölni, korrigálni. 6 percig hagyom rajta, de ha túllépem picit, akkor se lesz természetellenes. Naponta éri retinol, szalicilsav, stb., 1 hét után látszik, hogy nem olyan intenzív a színe, de kb. 3 hét után kezd kikopni. Ha sürgősen akarom újrafesteni, de nincs kikopva teljesen, akkor is 3 perc alatt tudom frissíteni. Nem vagyok ügyes, de szerintem nehéz elrontani a használatát. Nekem megérte, sok időt megspórolok vele, így, hogy hetente kenem is.

Cantu Beauty Curl Activator Cream

Cantu Beauty Curl Activator Cream
2022. március 19.

Örülök, hogy rátaláltam erre a termékre! Göndör hajam van, ha hajmosás után nedves hajra kenem fel a krémet, másnap gyönyörű fürtjeim lesznek. (a tincsek nagyon jól kivehetők, nem egybe göndörödik az egész :D) Harmadnap is szoktam használni, amikor már szanaszét áll a hajam, de előző este érdemesebb felkenni, mert tényleg el tudja nehezíteni. És a mennyiséggel óvatosan kell bánni. (fél diónyi a vállig érő hajamra)
Ha reggel kenem fel, bárhova belépek, mindig megkérdezik, hogy mi ez a kókusz illat. :D Szóval elég erős az illata, de amúgy egy életmentő termék ez nekem.

Mixa Hyalurogel Rich Arckrém

Mixa Hyalurogel Rich Arckrém
2022. január 27.

!! Update: A legújabb kiadásban már csak nagyon minimális illatanyag van benne. !!
Elismerés a gyártónak, hogy figyelembe veszi a fogyasztók igényeit.

Az illata isteni! Kicsit erős, de ez engem nem zavar, sőt! :-D Mivel kicsit testesebb, ezért kell neki 5 perc, mire beszívódik teljesen. Az állaga nem túl sűrű, nem is zsíros. Viszont nagyon jól hidratál! Reggelre hihetetlenül puha lesz a bőröm, és szép sima. Nem is ismerek a bőrömre reggelente. :-D Biztosan újraveszem.