Boby90

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Bvlgari Man In Black EDP

Bvlgari Man In Black EDP
2018. december 18.

Egyet értek az előttem szólóhoz. Ezek a férfi Bvlgari parfümök isteniek! Nyilván nem minden bőrön áll jól, de amit párom eddig kipróbált az mind fantasztikus volt. Ez pedig tényleg édeskés kicsit, de pont a megfelelő arányban! És ami meglepett, hogy iszonyatosan tartós, úszás után is éreztem páromon. Abszolút minőségi parfüm :)

Tom Ford Tobacco Vanille EDP

Tom Ford Tobacco Vanille EDP
2018. december 18.

Alapvetően a mély, sötét, fűszeres illatok állnak jól a bőrömön. A TF parfümökről olvastam hideget és meleget, de ez nagyon izgatta a fantáziám. Bevállalós voltam és rögtön az 50 ml-s kiadást vettem meg. Szerencsére nem bántam meg! (Mert amúgy rohadt drága.) Nálam a végeredmény: annyira egyedi, annyira finom, érezni a vanília és dohány kombót, de ugyanakkor a többi összetevőt is. Fűszeresen vaníliás. ÉS! Valóban unisex! Páromon is ro...dt jól áll. Ez az az unisex parfüm, ami valóban képes arra, hogy a nőn nőies, a férfin pedig férfias illatot mutasson! Akinek inkább a virágos, citrusos illatok állnak jól, annak nem ajánlom, vagy elsőre csak egy mintát. Mindenesetre az én bőrömön fantasztikusan áll, sosem unom meg. Most gyűjtök a 100ml-s kiszerelésre :D

Bvlgari Rose Essentielle

Bvlgari Rose Essentielle
2018. december 18.

Nem szeretem a virágos illatú parfümöket, inkább a mély, sötét, füstös és fűszeres parfümök állnak jól, mint pl. Tom Ford Tobacco Vanille vagy Versace Crystal Noir EDP-je. Ez egy rózsás, könnyű és kellemes illat, ami nem túl erős, inkább szolid. Ennek ellenére nagyon tetszik. Szerintem az egyik legfinomabb rózsás illat és ami jól is áll.