bodni

Regisztráció dátuma: 2015. június 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. június 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

ColourPop Just My Luck Pressed Powder Shadow Palette

ColourPop Just My Luck Pressed Powder Shadow Palette
2019. szeptember 16.

Azoknak ajánlanám akik kifejezetten szeretik a zöld színt és variálni is akár matt akár fényes árnyalatban. Az általam látott legjobb összeállítású zöld paletta. Jól pigmentált, minőségi munka. Kezdőknek kicsit drága mulatság de aki tapasztaltabb az önmagában és más színekkel is tudja variálni a sminkjében annak telitalálat! És ami a lényeg itt nem fordul elő az mint több Colourpop palettánál hogy gyakran van több, szinte hasonló színösszeállítású paletta.

Loewe 7 Natural

Loewe 7 Natural
2019. július 29.

A notino.hu oldalon vettem meg kiváncsiságból egy mintát, mert egy citrusosabb friss illatot akartam kipróbálni. Nem csalódtam. Nem tart ki egész nap az illata, de nagyon kellemes és nem az a fújkálós napjában többször. Este vagy alkalmakra is kiváló. Kicsit túlárazott szerintem de ezért nem vonok le pontot. A notino.hu oldalról egyébként több mintát rendeltem már és mindig friss, új amit kapok. És eredeti.

Karl Lagerfeld Les Parfums Matières Bois De Vétiver EDT

Karl Lagerfeld Les Parfums Matières Bois De Vétiver EDT
2019. július 6.

Elsőre nem tetszett, nagyon nem. Már majdnem megváltam tőle, aztán valahogy megszokta az orrom, kezdtem megkedvelni. De ehhez 2-3 alkalom kellett, a bőrömön lassan de megszelidült. Kicsit nehéz, fás illat először. Érdekes a bal csuklómon az illat finomabb mint a jobbon. Nem túl tartós, ma akár naponta is viselném. Tavaly decemberben vettem féláron a Rossmanban és még - 10% még belőle. Így próba nélkül látatlanban egyszer megérte, de nem valószínű hogy újra megvenném, akciósan sem.