Bodobacs

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Tab Argán Hajvégápoló Olaj

Tab Argán Hajvégápoló Olaj
2018. augusztus 19.

Fodrász barátnőtől kaptam fél üveggel. Kellemes az illata gyorsan beszívódik, a hajat nem ragacsosítja. Egyértelműen segít a töredezett hajvégeken. Sokáig elég és egyszerűen szuper a pumpás adagolója. Könnyen lehet vele adagolni és egy csepp se megy kárba. Már csak éppen az alján van egy pici de ha elfogyott ezt az üveget biztos megtartom. Ki akarom próbálni a sima argán olaj önmagában szilikon nélkül milyen. Ha nem válik be visszatérek ehez mert szuper.

MosóMami Mandulaolaj

MosóMami Mandulaolaj
2018. augusztus 19.

Baba massázsoljaként használom főleg. Nincs erős illata gyorsan beszívódik és a pihe-puhánál is puhább bababőr lesz a végeredmény. A kezemnek de főleg a körmeimnek is nagyon jót tesz. A hajvégek ápolására is szoktam használni. Az flakonját is szeretem mert könnyen precízen adagolható pazarlás nélkül.

MosóMami 100% Finomítatlan Sheavaj

MosóMami 100% Finomítatlan Sheavaj
2018. augusztus 19.

Mindig van itthon. Babapopótól apa kirepedt kezéig mindenre jó. Ha a nyári nagy melegben megolvad és lassan visszadermed, lehetnek benne kis csomócskák amik nehezebben olvadnak a kéz melegétől. Nem rontja a minőséget, de ha valakit zavar fel kell olvasztani, (óvatosan mert 60 °C-on romlik a minősége) jól megkeverni és mélyhűtőbe rakni. Ha hirtelen hűtik le nem lesz csomós.