bogárkabogárka

Regisztráció dátuma: 2012. október 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. október 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 4 eladás
Megnézem

Balea Beauty Effect Hyaluron Booster

Balea Beauty Effect Hyaluron Booster
2014. április 20.

Én meglepődtem, milyen jó és hatásos! Gondoltam, nagy eséllyel megint pénzkidobás a semmiért, de nem! Beiktattam egy arccsiszolást a kozmetikában és teljesen lecseréltem az arcápolóimat közvetlenül ezután. (ezt úgy kell elképzelni, hogy a kozmetikából az utam egyenesen a Rossmannba és a DM-be vezetett)
Vettem Alverde nappali és éjszakai arckrémet, + szemkörnyékápolót, Alverde arcradírt és alapozót, valamint ezt a kis kencét.
Általában naponta egyszer, lefekvés előtt vagy reggel használom és láthatóan kisimulnak az apró pici ráncaim és sima lesz az egész szemkörnyékem tőle!
Az Alterra szemkörnyékápoló is nagyon hatásos, de arról bővebben majd annál a terméknél...
Tehát összességében: kis kiszerelés, nem a legolcsóbb, de nagyon megéri, mert igazán hatásos számomra!

Alterra Hydro Szemkörnyékápoló

Alterra Hydro Szemkörnyékápoló
2014. március 17.

Múlt héten vettem meg. 3-4 napja használom még csak, de nagyon elégedett vagyok én is vele. Kidobtam az összes eddigi katalógusokból rendelt vacakot és a polcomra ez a krém került a hidratáló éjszakai krémmel és a Hydro nappali krémmel.
2-3, sőt 4x ennyibe kerülnek az inkábbnemírnámdemindenkitudjamilyen katalógusokban a különféle krémek, amik közül már 1-2-t kipróbáltam. Az eredmény: rossz, durva tapintású, vízhiányos, húzódó, zsíros, ráncosodni kezdő (a szemkörnyéken) bőr. (Még az alapos bőrradírozás sem segített a tapintásán, külsején.)
Viszont mióta az Alterra termékeit használom (ami, még egyszer írom, még 1 hete sincs), puha, kevésbé zsírosodó, egyáltalán nem húzódó arcbőr. A szemkörnyéken előkerült finom ráncokat is enyhítette.
Engem mindenképpen meggyőzött arról, hogy a natúr bőrápolás sokkal jobb, célravezetőbb módszer, mint az mindenféle csodaszernek kikiáltott kencék használata.

Alterra Hydro Nappali Krém Szőlő és Fehér Tea

Alterra Hydro Nappali Krém Szőlő és Fehér Tea
2014. március 17.

Múlt héten vettem meg. 3-4 napja használom még csak, de nagyon elégedett vagyok én is vele. Kidobtam az összes eddigi katalógusokból rendelt vacakot és a polcomra ez a krém került a Hydro szemkörnyékápolóval és a hidratáló éjszakai krémmel.