BogiJuhasz

Regisztráció dátuma: 2019. január 29.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2019. január 29.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 68 eladás
Megnézem

NARS Sheer Glow Alapozó

NARS Sheer Glow Alapozó
2023. január 17.

Én imádom! Nekem normál bőröm van és nagyon picit használok belőle nem is minden nap, de nekem nagyon bevált. Nagyon szép természetes hatású de mègis jól fedi a bőrhibákat. Rajtam min.8 órát szokott lenni ha felkenem,nem maszatol nem kopik egyalatalan,orr mellett sem ha ne adj isten többet fújom ki. Ellenben pl egy Estee Lauder DW nagyon csúnyán lejött nekem orr környékről mindig. Borsos az ára és csak külföldről lehet rendelni de nekem a kedvencem lett, megéri a pénzt.

NARS Radiant Creamy Concealer

NARS Radiant Creamy Concealer
2023. január 17.

A márka alapozója mellé választottam, kíváncsi voltam,nagyon dícsérik mindenhol. Hát vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. Az alapozóval együtt valamiért kifejezetten nem tetszik, nem működnek jól egymáson. Önmagában bőrhibákra és csak a szemem alá pedig teljesen jó,úgyhogy nekem megmarad no makeup napokra kis korrekcióra,de kifejezetten nem lesz újravevős. Sajnos nem érte meg az árát.

Clinique Superbalanced Alapozó

Clinique Superbalanced Alapozó
2021. augusztus 11.

Nagyon nagyon szeretem! :) Könnyed, alig észrevehető viselet, mely az én vízhiányos bőrömön nagyon szépen,természetesen mutat és egész nap tartós. Nagyon egyszerű bánni vele, én ecsettel, szivaccsal is egyaránt szeretem felvinni. Mindenkinek csak ajánlani tudom!